OA/OGF's resultatsider
Start
Generel oversigt
Aktivliste
Topplaceringer
Resultatudtræk
Ranglister og rekorder
Disciplin: 1000 m
Resultater (218);
Navn
Resultat
Dato
Jonas Schmidt -01
3.18,7x min.
22-06-2014
Klaus Præst Jaqué -92
302,1x min.
12-06-2014
Mads Maegaard Jørgensen -00
3.27,70 min.
29-09-2013
Laura Valgreen Petersen -00
3.39,60 min.
29-09-2013
Marianne Kongstad -00
3.57.56 min.
29-09-2013
Gustav Emil Ladefoged -00
3.58,61 min.
29-09-2013
Line Brink Schleemann -02
4.00,74 min.
29-09-2013
Gustav Emil Ladefoged -00
4.09,27 min.
16-06-2013
Steffen Mertov -94
3.18,78 min.
02-02-2013
Freja Blom Thomsen -99
3.26,27 min.
24-06-2012
Steffen Mertov -94
3.00,20 min.
04-02-2012
Elisabeth Harnow Dorsche -98
3.26,43 min.
24-09-2011
Sofus Qvick -00
3.40,65 min.
24-09-2011
Souhur Dahir Jama Roobleh -99
3.44,05 min.
24-09-2011
Liv Nowack -01
3.57,56 min.
24-09-2011
Niels Roungkvist Uhlemann -00
4.06,03 min.
24-09-2011
Steffen Mertov -94
3.03,65 min.
21-08-2011
Olivia Lundberg -01
4.05,42 min.
20-08-2011
Andreas Matthiesen -98
4.50,81 min.
20-08-2011
Elisabeth Harnow Dorsche -98
3.27,76 min.
04-06-2011
Freja Blom Thomsen -99
3.28,01 min.
04-06-2011
Fie Steenberg -00
3.31,93 min.
04-06-2011
Steffen Mertov -94
3.02,72 min.
28-05-2011
Fie Steenberg -00
3.50,77 min.
28-05-2011
Olivia Lundberg -01
4.12,66 min.
28-05-2011
Elisabeth Harnow Dorsche -98
3.29,28 min.
30-04-2011
Fie Steenberg -00
3.42,98 min.
30-04-2011
Frederik Randrup Bundesen -97
3.21,17 min.
25-09-2010
Elisabeth Harnow Dorsche -98
3.27,91 min.
25-09-2010
Freja Blom Thomsen -99
3.30,48 min.
25-09-2010
Anders Frederiksen -97
3.38,28 min.
25-09-2010
Fie Steenberg -00
3.40,40 min.
25-09-2010
Abbelone Hald -97
3.55,06 min.
25-09-2010
Olivia Lundberg -01
4.04,68 min.
25-09-2010
Steffen Mertov -94
3.15,55 min.
21-08-2010
Frederik Randrup Bundesen -97
3.30,70 min.
21-08-2010
Freja Blom Thomsen -99
3.30,91 min.
21-08-2010
Elisabeth Harnow Dorsche -98
3.31,44 min
21-08-2010
Robin Swann -97
3.39,99 min.
21-08-2010
Fie Steenberg -00
3.48,47 min.
21-08-2010
Steffen Mertov -94
3.11,45 min.
10-07-2010
Elisabeth Harnow Dorsche -98
3.31,21 min.
20-06-2010
Elisabeth Harnow Dorsche -98
3.35.96 min.
05-06-2010
Steffen Mertov -94
3.17,18 min.
22-05-2010
Fie Steenberg -00
3.45,51 min.
22-05-2010
Kristian Harnow Dorsche -96
3.14,29 min.
26-09-2009
Astrid Storgaard -96
3.34,26 min.
26-09-2009
Elisabeth Harnow Dorsche -98
3.34,56 min.
26-09-2009
Fie Steenberg -00
3.46,57 min.
26-09-2009
Kristian Østergaard Jespersen -96
3.59,54 min.
26-09-2009
Liv Nowack -01
4.12,99 min.
26-09-2009
Elisabeth Harnow Dorsche -98
3.36,01 min.
30-08-2009
Astrid Storgaard -96
3.40,58 min.
30-08-2009
Henrik Lund Jensen - 54
3.28.33 min.
24-08-2009
Katharina Most -95
3.12,29 min.
06-08-2009
Kristian Harnow Dorsche -96
3.19,93 min.
07-06-2009
Astrid Storgaard -96
3.48,43 min.
07-06-2009
Katharina Most -95
3.09,49 min.
27-09-2008
Kristian Harnow Dorsche -96
3.21,43 min.
27-09-2008
Martin Kaarstad Møller -00
3.47,62 min.
27-09-2008
Martin Fløystrup Jensen -96
3.48,41 min.
27-09-2008
Elisabeth Harnow Dorsche -98
3.53,57 min.
27-09-2008
Astrid Storgaard -96
3.59,66 min.
27-09-2008
Fie Steenberg -00
4.20,56 min.
27-09-2008
Daniel Jørgensen -99
4.31,83 min.
27-09-2008
Katharina Most -95
3.13,99 min.
30-08-2008
Kristian Harnow Dorsche -96
3.34,84 min.
30-08-2008
Elisabeth Harnow Dorsche -98
3.53,62 min.
30-08-2008
Astrid Storgaard -96
4.15,61 min.
30-08-2008
Kristian Harnow Dorsche -96
3.30,78 min.
27-08-2008
Martin Fløystrup Jensen -96
3.56,05 min.
27-08-2008
Elisabeth Harnow Dorsche -98
4.03,90 min.
27-08-2008
Astrid Storgaard -96
4.29,69 min.
27-08-2008
Mette Andresen -95
4.47,84 min.
27-08-2008
Katharina Most -95
3.12,74 min.
08-06-2008
Katharina Most -95
3.17,76 min.
28-05-2008
Martin Fløystrup Jensen -96
3.48,92 min.
28-05-2008
Astrid Storgaard -96
4.12,51 min.
28-05-2008
Steffen Mertov -94
3.16,80 min.
22-09-2007
Katharina Most -95
3.33,90 min.
22-09-2007
Kristian Harnow Dorsche -96
3.44,13 min.
22-09-2007
Malthe Strøm Pedersen -96
3.46,10 min.
22-09-2007
Elisabeth Harnow Dorsche -98
4.18,11 min.
22-09-2007
Kristine Hjerrild Neldeborg -97
4.40,41 min.
22-09-2007
Steffen Mertov -94
3.13,44 min.
10-06-2007
Rikke Jespersen -95
3.20,86 min.
10-06-2007
Katharina Most -95
3.36,15 min.
10-06-2007
Steffen Mertov -94
3.27,22 min.
30-05-2007
Katharina Most -95
3.29,06 min.
30-05-2007
Rikke Jespersen -95
3.29,82 min.
30-05-2007
Astrid Storgaard -96
4.32,56 min.
30-05-2007
Kristine Hjerrild Neldeborg -97
4.46,68 min.
19-05-2007
Andreas Most -93
3.13,12 min.
23-09-2006
Katharina Most -95
3.41,77 min.
23-09-2006
Signe Milling -94
3.51,91 min.
23-09-2006
Kristian Harnow Dorsche -96
3.59,26 min.
23-09-2006
Andreas Most -93
3.34,4x min.
31-05-2006
Katharina Most -95
3.44,6x min.
31-05-2006
Frederikke Fechtenburg -94
3.55,7x min.
31-05-2006
Andreas Milling -91
3.40,41 min.
11-03-2006
Mathies Hartmann -95
3.42,56 min.
24-09-2005
Frederikke Fechtenburg -94
3.43,40 min.
24-09-2005
Frederikke Fechtenburg -94
3.39,58 min.
27-08-2005
Marc Jørgensen -92
3.44,0x min.
18-05-2005
Christian Vøldike -95
4.08,2x min.
18-05-2005
Mads Morsø Hansen -90
2.50,72 min.
14-05-2005
Anders Ludvigsen -90
2.54,85 min.
14-05-2005
Andreas Milling -91
3.27,91 min.
06-03-2005
David de Sousa -88
2.57,45 min.
05-12-2004
Thomas Andersen -91
3.13,73 min.
26-09-2004
Jannik Andersen -91
3.39,13 min.
26-09-2004
Marc Jørgensen -92
3,46,82 min.
26-09-2004
Signe Milling -94
4.28,80 min.
26-09-2004
Magnus Vinding -92
3.26,7x min.
28-08-2004
Anna Sofia Mikkelsen -91
4.23,95 min.
27-09-2003
Thomas Jørgensen -90
3.21,53 min.
30-08-2003
Magnus Vinding -92
3.36,64 min.
30-08-2003
Thor Have -90
3.23,60 min.
15-06-2003
Thomas Jørgensen -90
3.33,28 min.
28-09-2002
Magnus Vinding -92
3.56,61 min.
28-09-2002
Marc Jørgensen -92
4.00,37 min.
28-09-2002
Sidsel Lund Kristensen -90
4.07,22 min.
15-06-2002
Mads Morsø Hansen -90
3.41,88 min.
29-09-2001
Simon Bjerregaard -91
4.00,15 min.
29-09-2001
Stine Øritsland -91
4.06,03 min.
29-09-2001
Diana Jørgensen -88
4.12,78 min.
29-09-2001
Ditte Jonassen -88
4.16,49 min.
11-05-2001
Sidsel Lund Kristensen -90
4.37,2x min.
26-04-2001
Vladimir Hrdlicka -49
3.35,79 min.
10-03-2001
David de Sousa -88
3.44,47 min.
30-09-2000
Thomas Jørgensen -90
3.55,33 min.
30-09-2000
Diana Jørgensen -88
4.19,50 min.
30-09-2000
Freddie Poulsen -71
2.35,5x min.
27-05-1997
Sonni Thelmark -71
2.37,3x min.
27-05-1997
Barkhad Osman Jama -68
2.34,3x min.
22-09-1996
Sonni Thelmark -71
2.37,3x min.
22-09-1996
Robert Laugesen -72
2.37,7x min.
09-07-1996
René Carlsen -74
2.41,2x min.
09-07-1996
Jacob V. Stidsen -79
2.43,8x min.
09-07-1996
Robert Laugesen -72
2.40,14 min.
10-05-1995
René Carlsen -74
2.37,1x min.
04-08-1994
Frank R. Hansen -67
2.38,1x min.
04-08-1994
Robert Laugesen -72
2.38,1x min.
05-05-1994
Ulrik Hintze -66
2.33,99 min.
09-06-1992
Robert Laugesen -72
2.39,77 min.
09-06-1992
Bettina Romer Andersen -65
2.50,43 min.
26-08-1991
Johnny Anæus -68
2.38,2x min.
09-08-1990
Finn Sander -64
2.38,8x min.
09-08-1990
Bjarke Fredberg -72
2.40,8x min.
09-08-1990
Henrik Lau -71
2.41,8x min.
09-08-1990
Lasse Dahl -65
2.33,8x min.
19-07-1990
Svend Kiilerich -64
2.38,9x min.
19-07-1990
René Carlsen -74
2.48,7x min.
07-06-1990
Lars Iversen -70
2.34,8x min.
10-08-1989
Ulrik Hintze -66
2.37,0x min.
10-08-1989
Claus M. Jørgensen -71
2.42,5x min.
10-08-1989
Bjarke Fredberg -72
2.44,5x min.
10-08-1989
Per Pedersen -71
2.44,6x min.
10-08-1989
Jan Langæble -58
2.44,7x min.
10-08-1989
Anne Karin Duus -59
3.10,0x min.
10-08-1989
Lars Aagaard -64
2.31,3x min.
11-08-1988
Lars Aagaard -64
2.24,8x min.
20-08-1987
Lotte Johansen -67
3.01,7x min.
20-08-1987
Peter Hermann -69
2.35,3x min.
06-08-1987
Jan Vistesen -63
2.36,3x min.
06-08-1987
Hanne Kjær Olsen -61
3.05,4x min.
06-08-1987
Frank R. Hansen -67
2.34,7x min.
24-06-1987
Kenneth Andreasen -63
2.27,0x min.
07-08-1986
Karl Lund Hansen -55
2.35,6x min.
07-08-1986
Henrik Wendt Larsen -61
2.36,0x min.
07-08-1986
Claus Truelsen -67
2.39,2x min.
07-08-1986
Anne Mortensen -68
2.58,2x min.
07-08-1986
Lars Aagaard -64
2.29,7x min.
15-08-1985
Henrik Wendt Larsen -61
2.32,2x min.
15-08-1985
Anne Adeltoft -71
3.09,4x min.
19-05-1985
Lars Aagaard -64
2.25,3x min.
02-08-1984
Lars Aagaard -64
2.25,9x min.
07-08-1983
Anne Mortensen -68
3.03,0x min.
07-06-1983
Lars Aagaard -64
2.28,39 min.
05-08-1982
Lars Aagaard -64
2.26,5x min.
29-07-1982
Lars Aagaard -64
2.30,2x min.
17-05-1982
Henrik Lund Jensen - 54
2.36,7x min.
17-05-1982
Lars Aagaard -64
2.32,1x min.
10-09-1981
Kitt Johnson -59
2.54,8x min.
08-07-1981
Henrik Wendt Larsen -61
2.32,9x min.
21-07-1980
Kitt Johnson -59
3.01,0x min.
22-08-1979
Kitt Johnson -59
3.04,2x min.
26-09-1978
Karina Benneke -61
3.07,8x min.
24-09-1977
Kitt Johnson -59
3.05,4x min.
14-09-1977
Susan Olsen -63
3.07,7x min.
19-06-1977
Susanne Edlev -59
3.34,6x min.
14-05-1977
Karina Benneke -61
3.08,4x min.
28-04-1976
Svend Erik Kristensen -56
2.27,5x min.
16-07-1975
Grethe Gormsen -58
3.09,4x min.
01-01-1975
Preben Thomsen -60
2.45,0x min.
29-09-1974
Jørn Lauenborg -44
2.31,0x min.
01-07-1974
Niels Larsen -50
2.33,0x min.
01-07-1974
Svend Erik Kristensen -56
2.28,8x min.
19-06-1974
Ole Hjorth -51
2.25,2x min.
12-08-1973
Jørn Lauenborg -44
2.27,0x min.
12-08-1973
Svend Erik Kristensen -56
2.32,0x min.
24-06-1973
Allan Zachariasen -55
2.36,0x min.
24-06-1973
Bjarne Pedersen -54
2.29,0x min.
15-07-1972
Ole Hjorth -51
2.27,3x min.
11-07-1972
Ole Hjorth -51
2.29,5x min.
20-05-1972
Svend Malchau -54
2.30,4x min.
20-05-1972
Ole Hjorth -51
2.29,1x min.
08-06-1971
Svend Malchau -54
2.34,1x min.
08-06-1971
Per Falkenby -48
2.34,4x min.
02-06-1971
Svend Malchau -54
2.30,8x min.
01-01-1971
Bruno Nielsen -24
2.38,9x min.
22-07-1970
Leif Martini Nielsen - 45
2.30,6x min.
30-06-1970
Leif Martini Nielsen - 45
2.28,6x min.
05-07-1967
Heiko Stumbech -42
2.31,8x min.
04-08-1965
Gunner Aaskov -xx
2.32,5x min.
04-08-1965
Walther B. Jensen -35
2.27,4x min.
01-01-1959
Ingvard Nielsen -25
2.28,7x min.
01-01-1948
Ernst Christensen -xx
2.25,5x min.
01-01-1940
Atleter med resultater i denne disciplin (115)
Navn
Fødselsår
Line Brink Schleemann -02
2002
Jonas Schmidt -01
2001
Liv Nowack -01
2001
Olivia Lundberg -01
2001
Fie Steenberg -00
2000
Gustav Emil Ladefoged -00
2000
Laura Valgreen Petersen -00
2000
Mads Maegaard Jørgensen -00
2000
Marianne Kongstad -00
2000
Martin Kaarstad Møller -00
2000
Niels Roungkvist Uhlemann -00
2000
Sofus Qvick -00
2000
Gunner Aaskov -xx
19xx
Daniel Jørgensen -99
1999
Freja Blom Thomsen -99
1999
Souhur Dahir Jama Roobleh -99
1999
Andreas Matthiesen -98
1998
Elisabeth Harnow Dorsche -98
1998
Abbelone Hald -97
1997
Anders Frederiksen -97
1997
Frederik Randrup Bundesen -97
1997
Kristine Hjerrild Neldeborg -97
1997
Robin Swann -97
1997
Astrid Storgaard -96
1996
Kristian Harnow Dorsche -96
1996
Kristian Østergaard Jespersen -96
1996
Malthe Strøm Pedersen -96
1996
Martin Fløystrup Jensen -96
1996
Christian Vøldike -95
1995
Katharina Most -95
1995
Mathies Hartmann -95
1995
Mette Andresen -95
1995
Rikke Jespersen -95
1995
Frederikke Fechtenburg -94
1994
Signe Milling -94
1994
Steffen Mertov -94
1994
Andreas Most -93
1993
Klaus Præst Jaqué -92
1992
Magnus Vinding -92
1992
Marc Jørgensen -92
1992
Andreas Milling -91
1991
Anna Sofia Mikkelsen -91
1991
Jannik Andersen -91
1991
Simon Bjerregaard -91
1991
Stine Øritsland -91
1991
Thomas Andersen -91
1991
Anders Ludvigsen -90
1990
Mads Morsø Hansen -90
1990
Sidsel Lund Kristensen -90
1990
Thomas Jørgensen -90
1990
Thor Have -90
1990
Irma Buza -89
1989
David de Sousa -88
1988
Diana Jørgensen -88
1988
Ditte Jonassen -88
1988
Thomas Tønning -88
1988
Britt H. Nielsen -87
1987
Mikkel Matzen -87
1987
Simon Friis -87
1987
Tina P. Jensen -87
1987
Ivan Poulsen -86
1986
Per S. Sand -85
1985
Jacob V. Stidsen -79
1979
René Carlsen -74
1974
Bjarke Fredberg -72
1972
Robert Laugesen -72
1972
Anne Adeltoft -71
1971
Claus M. Jørgensen -71
1971
Freddie Poulsen -71
1971
Henrik Lau -71
1971
Per Pedersen -71
1971
Sonni Thelmark -71
1971
Lars Iversen -70
1970
Peter Hermann -69
1969
Anne Mortensen -68
1968
Barkhad Osman Jama -68
1968
Johnny Anæus -68
1968
Claus Truelsen -67
1967
Frank R. Hansen -67
1967
Lotte Johansen -67
1967
Ulrik Hintze -66
1966
Bettina Romer Andersen -65
1965
Lasse Dahl -65
1965
Finn Sander -64
1964
Lars Aagaard -64
1964
Svend Kiilerich -64
1964
Jan Vistesen -63
1963
Kenneth Andreasen -63
1963
Susan Olsen -63
1963
Hanne Kjær Olsen -61
1961
Henrik Wendt Larsen -61
1961
Karina Benneke -61
1961
Preben Thomsen -60
1960
Anne Karin Duus -59
1959
Kitt Johnson -59
1959
Susanne Edlev -59
1959
Grethe Gormsen -58
1958
Jan Langæble -58
1958
Svend Erik Kristensen -56
1956
Allan Zachariasen -55
1955
Karl Lund Hansen -55
1955
Bjarne Pedersen -54
1954
Henrik Lund Jensen - 54
1954
Svend Malchau -54
1954
Ole Hjorth -51
1951
Niels Larsen -50
1950
Vladimir Hrdlicka -49
1949
Per Falkenby -48
1948
Leif Martini Nielsen - 45
1945
Jørn Lauenborg -44
1944
Heiko Stumbech -42
1942
Walther B. Jensen -35
1935
Ingvard Nielsen -25
1925
Bruno Nielsen -24
1924
Ernst Christensen -xx
1920
Konkurrencer, hvori der er opnået resultater i denne disciplin (112)
Konkurrence
Dato
Sted
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2014 (dag 2)
22-06-2014
Odense
UP-stævne, Maribo 12. juni, 2014
12-06-2014
Maribo
Vestdanske holdmesterskaber, 2013 (10-13 år)
29-09-2013
Vejen
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2013 (dag 2)
16-06-2013
skive
DM indendørs mangekamp, 2013 (dag1+2)
02-02-2013
Aarhus
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2012 (dag 2)
24-06-2012
Skive
DM indendørs mangekamp, 2012 (dag1+2)
04-02-2012
Helsingborg
Vestdanske holdmesterskaber, 2011 (10-13 år)
24-09-2011
Vejen
DM mangekamp, 2011 (dag 1+2)
21-08-2011
Aabenraa
Regionsfinale, 2011
20-08-2011
Odense
Lyngby Games, 2011 (dag 1+2)
04-06-2011
Lyngby
Øst/Vest Mangekamp (Dag1+2), 2011
28-05-2011
Greve
Vest DMU 3- og 5-kamp
28-05-2011
Vejen
Glostrup Games, 2011
30-04-2011
Glostrup
Vestdanske holdmesterskaber, 2010
25-09-2010
Herning
DM mangekamp, 2010 (dag 1+2)
21-08-2010
Roskilde
Regionsfinale, 2010
21-08-2010
Vejle
Bohuskampen, 2010 (10.-11. juli)
10-07-2010
Uddevalla
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2010 (dag 2)
20-06-2010
Aalborg
Lyngby Games, 2010 (dag 1+2)
05-06-2010
Lyngby
Vest-DM i mangekamp (dag 1-2), 2010
22-05-2010
Aabenraa
Vestdanske holdmesterskaber, 2009
26-09-2009
Herning
Regionsfinale ungdom, 2009
30-08-2009
Herning
Banestævne, Sundby, 2009
24-08-2009
Sundby
Forhindring og 1000 m, 2009
06-08-2009
Odense
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2009 (dag 2)
07-06-2009
Skive
Vestdanske holdmesterskaber, 2008
27-09-2008
Herning
Regionsfinale, 2008
30-08-2008
Sønderborg
Regions- og ungdomsstævne, Odense, 2008
27-08-2008
Odense
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2008 (dag 2)
08-06-2008
Skive
Ungdomsstævne 1, 2008
28-05-2008
Odense
Vestdanske holdmesterskaber, 2007
22-09-2007
Herning
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2007
10-06-2007
Skive
Regionstævne, Odense, 2007
30-05-2007
Odense
Vestdanske mesterskaber i 3- og 5-kamp, 2007
19-05-2007
Skive
Vestdanske holdmesterskaber, 2006
23-09-2006
Herning
Regionsstævne, Odense, 2006
31-05-2006
Odense
DM indendørs mangekamp, 2006
11-03-2006
Århus
Vestdanske holdmesterskaber, 2005
24-09-2005
Herning
Regionsfinale, 2005
27-08-2005
Odense
Ungdomsstævne 1, 2005
18-05-2005
Odense
Pfingstsportfest, 2005
14-05-2005
Berlin
DMU inde, mangekamp, 2005
06-03-2005
Aarhus
Julklappsjakten, 2004
05-12-2004
Gøteborg
Vestdanske holdmesterskaber, 2004
26-09-2004
Herning
Regionsfinale, 2004
28-08-2004
Esbjerg
Vestdanske holdmesterskaber, 2003
27-09-2003
Herning
Regionsfinale, 2003
30-08-2003
Skive
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2003 (dag 2)
15-06-2003
Aabenraa
Vestdanske holdmesterskaber, 2002
28-09-2002
Herning
Vestdanske mesterskaber, 2002 (dag 1)
15-06-2002
Odense
Vestdanske holdmesterskaber, 2001
29-09-2001
Herning
Regionsstævne, Esbjerg, 2001
11-05-2001
Esbjerg
Træningsstævne 1, 2001 (26. april)
26-04-2001
Odense
EM inde for veteraner, 2001 (dag 1)
10-03-2001
Bordeaux
JFM ungdom, hold, 2000
30-09-2000
Herning
Stævne, Svendborg, 1997 (27. maj)
27-05-1997
Svendborg
DAI-stævne 3, 1996 (22. sep)
22-09-1996
Odense
Stævne, Svendborg, 1996 (9. juli)
09-07-1996
Svendborg
Stævne, Aalborg, 1995 (10. maj)
10-05-1995
Aalborg
Torsdagsstævne 4, 1994 (4. aug)
04-08-1994
Odense U
Aftenstævne 1, Svendborg, 1994 (5. maj)
05-05-1994
Svendborg
Tirsdagstævne 3, Århus, 1992 (9. juni)
09-06-1992
Århus
Stævne, Herlev, 1991 (26. aug)
26-08-1991
Herlev
Torsdagsstævne 7, 1990 (9. aug)
09-08-1990
Odense U
Torsdagsstævne 5, 1990 (19. juli)
19-07-1990
Odense U
Torsdagsstævne 3, 1990 (7. juni)
07-06-1990
Odense
Stævne, Odense U, 1989 (10. aug)
10-08-1989
Odense U
Torsdagsstævne 5, 1988 (11. aug)
11-08-1988
Odense U
Torsdagsstævne 7, 1987 (20. aug)
20-08-1987
Odense U
Torsdagsstævne 6, 1987 (6. aug)
06-08-1987
Odense U
Stævne, Odense U, 1987 (6. aug)
06-08-1987
Odense U
Stævne, Vejle, 1987 (24. juni)
24-06-1987
Vejle
Torsdagsstævne 6, 1986 (7. aug)
07-08-1986
Odense U
Torsdagsstævne 6, 1985 (15. aug)
15-08-1985
Odense U
Stævne, Odense, 1985 (19. maj)
19-05-1985
Odense
Stævne, Østerbro, 1984 (2. aug)
02-08-1984
Østerbro
Stævne, Århus, 1983 (7. aug)
07-08-1983
Århus
Stævne, Odense, 1983 (7. juni)
07-06-1983
Odense
Copenhagen Games, 1982
05-08-1982
Østerbro
Stævne, Østerbro, 1982 (29. juli)
29-07-1982
Østerbro
Løbestævne 4, 1982 (17. maj)
17-05-1982
Odense
Stævne, Odense, 1981 (10. sep)
10-09-1981
Odense
Stævne, Østerbro, 1981 (8. juli)
08-07-1981
Østerbro
Stævne, Østerbro, 1980 (21. juli)
21-07-1980
Østerbro
Stævne, Nyborg, 1979 (22. aug)
22-08-1979
Nyborg
Stævne, Odense, 1978 (26. sep)
26-09-1978
Odense
Stævne, Odense, 1977 (24. sep)
24-09-1977
Odense
Stævne, Odense, 1977 (14. sep)
14-09-1977
Odense
Stævne, Herlev, 1977 (19. juni)
19-06-1977
Herlev
Stævne, Ringe, 1977 (14. maj)
14-05-1977
Ringe
Nålestævne 1, 1976 (28. apr)
28-04-1976
Odense
Stævne, Lyngby, 1975 (16. juli)
16-07-1975
Lyngby
Stævne, 1975
01-01-1975
Ukendt sted og dag
Stævne, Odense, 1974 (29. sep)
29-09-1974
Odense
Nålestævne 2, 1974 (1. juli)
01-07-1974
Odense
Stævne, Lyngby, 1974 (19. juni)
19-06-1974
Lyngby
Stævne, Odense, 1973 (12. aug)
12-08-1973
Odense
Århus Games, 1973 (dag 1)
24-06-1973
Århus
FIF Hillerøds jubilæumsstævne, 1972 (15. juli)
15-07-1972
Hillerød
Stævne, Warszawa, 1972 (dag 4)
11-07-1972
Warszawa
Stævne, Odense, 1972 (20. maj)
20-05-1972
Odense
Stævne, Herning, 1971 (8. juni)
08-06-1971
Herning
Stævne, Haderslev, 1971 (2. juni)
02-06-1971
Haderslev
Stævne, Vejle, 1971
01-01-1971
Vejle
Stævne, Vejle, 1970 (22. juli)
22-07-1970
Vejle
Stævne, Østerbro, 1970(30. juni)
30-06-1970
Østerbro
Stævne, Iserlohn, 1967
05-07-1967
Iserlohn, BRD
Stævne, Vejle, 1965 (4. aug)
04-08-1965
Vejle
Stævne, 1959
01-01-1959
Ukendt sted og dag
Stævne, 1948
01-01-1948
Ukendt sted og dag
Stævne, 1940
01-01-1940
Ukendt sted og dag