OA/OGF's resultatsider
Start
Generel oversigt
Aktivliste
Topplaceringer
Resultatudtræk
Ranglister og rekorder
Disciplin: 4 x 400 m
Resultater (372);
Navn
Resultat
Dato
Rasmus Mohr Ernst -97
3.26,71 min.
05-09-2015
Peter Gerner Ejersbo-95
3.26,71 min.
05-09-2015
Rasmus Jensen -95
3.26,71 min.
05-09-2015
Andreas Lommer -91
3.26,71 min.
05-09-2015
Rasmus Mohr Ernst -97
3.24,47 min.
03-08-2014
Rasmus Jensen -95
3.24,47 min.
03-08-2014
Klaus Præst Jaqué -92
3.24,47 min.
03-08-2014
Andreas Lommer -91
3.24,47 min.
03-08-2014
Rasmus Jensen -95
3.48,17 min.
22-06-2014
Mads Sjørslev Christensen -94
3.48,17 min.
22-06-2014
Steffen Mertov -94
3.48,17 min.
22-06-2014
Klaus Præst Jaqué -92
3.48,17 min.
22-06-2014
Peter Gerner Ejersbo-95
3.28,67 min.
31-05-2014
Rasmus Jensen -95
3.28,67 min.
31-05-2014
Klaus Præst Jaqué -92
3.28,67 min.
31-05-2014
Kasper Stentz-Olesen -86
3.28,67 min.
31-05-2014
Freja Blom Thomsen -99
4.32,80 min.
31-05-2014
Patricia Klokker Deleuran -98
4.32,80 min.
31-05-2014
Ines Duranza Rodriguez -93
4.32,80 min.
31-05-2014
Johanne Prisak -92
4.32,80 min.
31-05-2014
Freja Blom Thomsen -99
4.26,9x min.
07-09-2013
Elisabeth Harnow Dorsche -98
4.26,9x min.
07-09-2013
Sabrina Kjær Møller -97
4.26,9x min.
07-09-2013
Therese Jansson -86
4.26,9x min.
07-09-2013
Andreas Lommer -91
3.29,67 min.
11-05-2013
Mads Morsø Hansen -90
3.29,67 min.
11-05-2013
Kasper Stentz-Olesen -86
3.29,67 min.
11-05-2013
Michael Stentz-Olesen -84
3.29,67 min.
11-05-2013
Elisabeth Harnow Dorsche -98
4.38,23 min.
11-05-2013
Sabrina Kjær Møller -97
4.38,23 min.
11-05-2013
Freja Nowack -97
4.38,23 min.
11-05-2013
Louise Malmquist -96
4.38,23 min.
11-05-2013
Andreas Lommer -91
3.32,45 min.
09-09-2012
David de Sousa -88
3.32,45 min.
09-09-2012
Kasper Stentz-Olesen -86
3.32,45 min.
09-09-2012
Karsten Nielsen -84
3.32,45 min.
09-09-2012
Elisabeth Harnow Dorsche -98
4.28,27 min.
09-09-2012
Sabrina Kjær Møller -97
4.28,27 min.
09-09-2012
Freja Nowack -97
4.28,27 min.
09-09-2012
Simone Glad -90
4.28,27 min.
09-09-2012
Patricia Klokker Deleuran -98
4.32,38 min.
09-09-2012
Sofie Binou Nielsen -97
4.32,38 min.
09-09-2012
Louise Malmquist -96
4.32,38 min.
09-09-2012
Jeanette Hedeager -91
4.32,38 min.
09-09-2012
Frederik Randrup Bundesen -97
3.44,68 min.
12-05-2012
Matias Führing Pedersen -97
3.44,68 min.
12-05-2012
Steffen Mertov -94
3.44,68 min.
12-05-2012
Karsten Nielsen -84
3.44,68 min.
12-05-2012
Andreas Most -93
3.34,96 min.
10-09-2011
Karsten Nielsen -84
3.34,96 min.
10-09-2011
Michael Stentz-Olesen -84
3.34,96 min.
10-09-2011
Henrik Johansen -83
3.34,96 min.
10-09-2011
Mathilde Mørch -93
4.23,64 min.
10-09-2011
Jeanette Hedeager -91
4.23,64 min.
10-09-2011
Line Lykkehøj Albertsen -90
4.23,64 min.
10-09-2011
Maiken Sjøholtstrand -88
4.23,64 min.
10-09-2011
Jacob Bo Hedeager -93
3.39,08 min.
28-08-2011
Andreas Most -93
3.39,08 min.
28-08-2011
Andreas Lommer -91
3.39,08 min.
28-08-2011
Jonas Neldeborg Larsen -90
3.39,08 min.
28-08-2011
Henning Mikkelsen -56
4.21,73 min.
31-07-2011
Svend Olsen -54
4.21,73 min.
31-07-2011
Henrik Lund Jensen - 54
4.21,73 min.
31-07-2011
Jørgen Bendix Petersen -52
4.21,73 min.
31-07-2011
Katharina Most -95
4.27,29 min.
11-06-2011
Mathilde Mørch -93
4.27,29 min.
11-06-2011
Jeanette Hedeager -91
4.27,29 min.
11-06-2011
Maiken Sjøholtstrand -88
4.27,29 min.
11-06-2011
Andreas Most -93
3.34,11 min.
14-05-2011
Andreas Lommer -91
3.34,11 min.
14-05-2011
Michael Stentz-Olesen -84
3.34,11 min.
14-05-2011
Henrik Johansen -83
3.34,11 min.
14-05-2011
Katharina Most -95
4.21,18 min.
14-05-2011
Mathilde Mørch -93
4.21,18 min.
14-05-2011
Line Lykkehøj Albertsen -90
4.21,18 min.
14-05-2011
Maiken Sjøholtstrand -88
4.21,18 min.
14-05-2011
Andreas Most -93
3.29,76 min.
11-09-2010
Andreas Lommer -91
3.29,76 min.
11-09-2010
Thomas Jørgensen -90
3.29,76 min.
11-09-2010
Michael Stentz-Olesen -84
3.29,76 min.
11-09-2010
Katharina Most -95
4.17,89 min.
11-09-2010
Mathilde Mørch -93
4.17,89 min.
11-09-2010
Maiken Sjøholtstrand -88
4.17,89 min.
11-09-2010
Helle Mølgaard Svensson -83
4.17,89 min.
11-09-2010
Steffen Mertov -94
3.37,57 min.
04-09-2010
Andreas Most -93
3.37,57 min.
04-09-2010
Jacob Bo Hedeager -93
3.37,57 min.
04-09-2010
Andreas Lommer -91
3.37,57 min.
04-09-2010
Sofie Lau -93
4.33,49 min.
04-09-2010
Mathilde Mørch -93
4.33,49 min.
04-09-2010
Ann-Sophie Bech -93
4.33,49 min.
04-09-2010
Jeanette Hedeager -91
4.33,49 min.
04-09-2010
Andreas Most -93
3.31,45 min.
24-08-2010
Andreas Lommer -91
3.31,45 min.
24-08-2010
Kasper Stentz-Olesen -86
3.31,45 min.
24-08-2010
Michael Stentz-Olesen -84
3.31,45 min.
24-08-2010
Katharina Most -95
4.17,88 min.
24-08-2010
Mathilde Mørch -93
4.17,88 min.
24-08-2010
Jeanette Hedeager -91
4.17,88 min.
24-08-2010
Maiken Sjøholtstrand -88
4.17,88 min.
24-08-2010
Freja Blom Thomsen -99
4.30,75 min.
24-08-2010
Elisabeth Harnow Dorsche -98
4.30,75 min.
24-08-2010
Linda Fløjborg -95
4.30,75 min.
24-08-2010
Line Lykkehøj Albertsen -90
4.30,75 min.
24-08-2010
Katharina Most -95
4.18,25 min.
07-08-2010
Mathilde Mørch -93
4.18,25 min.
07-08-2010
Jeanette Hedeager -91
4.18,25 min.
07-08-2010
Maiken Sjøholtstrand -88
4.18,25 min.
07-08-2010
Andreas Most -93
3.28,11 min.
27-06-2010
Kasper Stentz-Olesen -86
3.28,11 min.
27-06-2010
Karsten Nielsen -84
3.28,11 min.
27-06-2010
Michael Stentz-Olesen -84
3.28,11 min.
27-06-2010
Katharina Most -95
4.25,87 min.
27-06-2010
Mathilde Mørch -93
4.25,87 min.
27-06-2010
Maiken Sjøholtstrand -88
4.25,87 min.
27-06-2010
Christina Christiansen -79
4.25,87 min.
27-06-2010
Steffen Mertov -94
4.00,93 min.
20-06-2010
Emil Mikkelsen -90
4.00,93 min.
20-06-2010
Mads Morsø Hansen -90
4.00,93 min.
20-06-2010
Jonas Neldeborg Larsen -90
4.00,93 min.
20-06-2010
Andreas Most -93
3.42,78 min.
15-05-2010
Kevin Motzkus -92
3.42,78 min.
15-05-2010
Karsten Nielsen -84
3.42,78 min.
15-05-2010
Malthe Bruun Ludvigsen -81
3.42,78 min.
15-05-2010
Katharina Most -95
4.27,74 min.
15-05-2010
Simone Glad -90
4.27,74 min.
15-05-2010
Maiken Sjøholtstrand -88
4.27,74 min.
15-05-2010
Helle Mølgaard Svensson -83
4.27,74 min.
15-05-2010
Andreas Lommer -91
3.27,13 min.
19-09-2009
Kasper Stentz-Olesen -86
3.27,13 min.
19-09-2009
Karsten Nielsen -84
3.27,13 min.
19-09-2009
Søren Skovbakke -79
3.27,13 min.
19-09-2009
Katharina Most -95
4.16,90 min.
19-09-2009
Jeanette Hedeager -91
4.16,90 min.
19-09-2009
Line Lykkehøj Albertsen -90
4.16,90 min.
19-09-2009
Maiken Sjøholtstrand -88
4.16,90 min.
19-09-2009
Andreas Lommer -91
3.39,15 min.
12-09-2009
Kasper Stentz-Olesen -86
3.39,15 min.
12-09-2009
Michael Stentz-Olesen -84
3.39,15 min.
12-09-2009
Steffen Massaro -83
3.39,15 min.
12-09-2009
Katharina Most -95
4.24,15 min.
12-09-2009
Jeanette Hedeager -91
4.24,15 min.
12-09-2009
Maiken Sjøholtstrand -88
4.24,15 min.
12-09-2009
Helle Mølgaard Svensson -83
4.24,15 min.
12-09-2009
Andreas Lommer -91
3.30,82 min.
14-06-2009
Kasper Stentz-Olesen -86
3.30,82 min.
14-06-2009
Karsten Nielsen -84
3.30,82 min.
14-06-2009
Michael Stentz-Olesen -84
3.30,82 min.
14-06-2009
Andreas Most -93
3.40,1x min.
16-05-2009
Andreas Lommer -91
3.40,1x min.
16-05-2009
Buster Nielsen -85
3.40,1x min.
16-05-2009
Michael Stentz-Olesen -84
3.40,1x min.
16-05-2009
Katharina Most -95
4.32,6x min.
16-05-2009
Jeanette Hedeager -91
4.32,6x min.
16-05-2009
Maiken Sjøholtstrand -88
4.32,6x min.
16-05-2009
Helle Mølgaard Svensson -83
4.32,6x min.
16-05-2009
Andreas Lommer -91
4.05,70 min.
14-09-2008
Anders Ludvigsen -90
4.05,70 min.
14-09-2008
Emil Mikkelsen -90
4.05,70 min.
14-09-2008
Jonas Neldeborg Larsen -90
4.05,70 min.
14-09-2008
Anders Ludvigsen -90
4.08,80 min.
31-08-2008
Emil Mikkelsen -90
4.08,80 min.
31-08-2008
Jonas Neldeborg Larsen -90
4.08,80 min.
31-08-2008
Jacob Schwaner -78
4.08,80 min.
31-08-2008
Jeanette Hedeager -91
4.32,42 min.
30-08-2008
Maiken Sjøholtstrand -88
4.32,42 min.
30-08-2008
Helle Mølgaard Svensson -83
4.32,42 min.
30-08-2008
Christina Christiansen -79
4.32,42 min.
30-08-2008
Laetitia Kim Bruun -94
4.30,38 min
15-06-2008
Jeanette Hedeager -91
4.30,38 min
15-06-2008
Simone Glad -90
4.30,38 min
15-06-2008
Maiken Sjøholtstrand -88
4.30,38 min
15-06-2008
Andreas Lommer -91
3.55,87 min.
08-06-2008
Emil Mikkelsen -90
3.55,87 min.
08-06-2008
Anders Ludvigsen -90
3.55,87 min.
08-06-2008
Christian Walther Jensen -90
3.55,87 min.
08-06-2008
Simone Glad -90
4.28,12 min.
10-05-2008
Maiken Sjøholtstrand -88
4.28,12 min.
10-05-2008
Ida Guldbæk Louw -83
4.28,12 min.
10-05-2008
Sabrina Mose Olesen -83
4.28,12 min.
10-05-2008
Simon Hansen -90
3.40,30 min.
18-08-2007
Mads Morsø Hansen -90
3.40,30 min.
18-08-2007
Henrik Flarup -84
3.40,30 min.
18-08-2007
Thomas Rytter -83
3.40,30 min.
18-08-2007
Jeanette Hedeager -91
4.29,40 min.
18-08-2007
Simone Glad -90
4.29,40 min.
18-08-2007
Sabrina Mose Olesen -83
4.29,40 min.
18-08-2007
Ida Guldbæk Louw -83
4.29,40 min.
18-08-2007
Mads Morsø Hansen -90
3.36,14 min.
17-06-2007
David de Sousa -88
3.36,14 min.
17-06-2007
Kasper Stentz-Olesen -86
3.36,14 min.
17-06-2007
Jacob Schwaner -78
3.36,14 min.
17-06-2007
Simone Glad -90
5.01,96 min.
17-06-2007
Simone Gramsberger -90
5.01,96 min.
17-06-2007
Sabrina Mose Olesen -83
5.01,96 min.
17-06-2007
Anne Mogensen -77
5.01,96 min.
17-06-2007
Simon Hansen -90
3.36,60 min.
13-05-2007
Kasper Stentz-Olesen -86
3.36,60 min.
13-05-2007
Søren Skovbakke -79
3.36,60 min.
13-05-2007
Jacob Schwaner -78
3.36,60 min.
13-05-2007
Jeanette Hedeager -91
4.41,48 min.
13-05-2007
Simone Glad -90
4.41,48 min.
13-05-2007
Michaela Paulik -90
4.41,48 min.
13-05-2007
Ann Glad -65
4.41,48 min.
13-05-2007
Kasper Stentz-Olesen -86
3.30,47 min.
26-08-2006
Esben Kryger -80
3.30,47 min.
26-08-2006
Søren Skovbakke -79
3.30,47 min.
26-08-2006
Jacob Schwaner -78
3.30,47 min.
26-08-2006
Simone Glad -90
4.32.83 min.
26-08-2006
Simone Gramsberger -90
4.32,83 min.
26-08-2006
Line Lykkehøj Albertsen -90
4.32.83 min.
26-08-2006
Ida Guldbæk Louw -83
4.32,83 min.
26-08-2006
Simon Hansen -90
3.30,46 min.
23-07-2006
Esben Kryger -80
3.30,46 min.
23-07-2006
Søren Skovbakke -79
3.30,46 min
23-07-2006
Jacob Schwaner -78
3.30,46 min.
23-07-2006
Simone Glad -90
4.50.81 min.
11-06-2006
Simone Gramsberger -90
4.50.81 min.
11-06-2006
Line Lykkehøj Albertsen -90
4.50.81 min.
11-06-2006
Ann Glad -65
4.50.81 min.
11-06-2006
Mikkel Matzen -87
3.29,77 min.
10-06-2006
Henrik Flarup -84
3.29,77 min.
10-06-2006
Esben Kryger -80
3.29,77 min.
10-06-2006
Jacob Schwaner -78
3.29,77 min.
10-06-2006
David de Sousa -88
3.38,82 min.
27-05-2006
Mikkel Matzen -87
3.38,82 min.
27-05-2006
Esben Kryger -80
3.38,82 min.
27-05-2006
Jacob Schwaner -78
3.38,82 min.
27-05-2006
Jeanette Hedeager -91
4.53,04 min.
27-05-2006
Simone Glad -90
4.53,04 min.
27-05-2006
Mette Åbom -89
4.53,04 min.
27-05-2006
Ann Glad -65
4.53,04 min.
27-05-2006
Henrik Flarup -84
3.32,47 min.
11-09-2005
Esben Kryger -80
3.32,47 min.
11-09-2005
Jacob Schwaner -78
3.32,47 min.
11-09-2005
Hans Henrik Grabe -77
3.32,47 min.
11-09-2005
Thomas Andersen -91
3.45,27 min.
11-09-2005
Anders Ludvigsen -90
3.45,27 min.
11-09-2005
Simon Hansen -90
3.45,27 min.
11-09-2005
Mads Morsø Hansen -90
3.45,27 min.
11-09-2005
Line Lykkehøj Albertsen -90
4.31,00 min.
11-09-2005
Bodil Have -87
4.31,00 min.
11-09-2005
Pernille Rølle -79
4.31,00 min.
11-09-2005
Anne Marie Gausel -79
4.31,00 min.
11-09-2005
Line Lykkehøj Albertsen -90
4.23,13 min.
12-06-2005
Bodil Have -87
4.23,13 min.
12-06-2005
Anne Marie Gausel -79
4.23,13 min.
12-06-2005
Alison Maxwell -70
4.23,13 min.
12-06-2005
Henrik Johansen -83
3.38.8x min.
11-06-2005
Alex Tesch -80
3.38.8x min.
11-06-2005
Esben Kryger -80
3.38.8x min.
11-06-2005
Kim Petersen -79
3.38.8x min.
11-06-2005
Henrik Flarup -84
3.44,74 min.
16-05-2005
Esben Kryger -80
3.44,74 min.
16-05-2005
Jacob Schwaner -78
3.44,74 min.
16-05-2005
Hans Henrik Grabe -77
3.44,74 min.
16-05-2005
Bodil Have -87
4.31,39 min.
14-05-2005
Susan Hansen -82
4.31,39 min.
14-05-2005
Anne Marie Gausel -79
4.31,39 min.
14-05-2005
Bodil Have -87
4.03,10 min.
06-09-2003
Louise Jakobsen -83
4.03,10 min.
06-09-2003
Anne Marie Gausel -79
4.03,10 min.
06-09-2003
Alison Maxwell -70
4.03,10 min.
06-09-2003
Bodil Have -87
4.12,35 min.
10-08-2003
Louise Jakobsen -83
4.12,35 min.
10-08-2003
Henriette Hansen -81
4.12,35 min.
10-08-2003
Alison Maxwell -70
4.12,35 min.
10-08-2003
Louise Jakobsen -83
4.16,49 min.
01-06-2003
Henriette Hansen -81
4.16,49 min.
01-06-2003
Anne Marie Gausel -79
4.16,49 min.
01-06-2003
Alison Maxwell -70
4.16,49 min.
01-06-2003
Esben Kryger -80
3.27,84 min.
31-05-2003
Jacob Schwaner -78
3.27,84 min.
31-05-2003
Hans Henrik Grabe -77
3.27,84 min.
31-05-2003
Anders Holm -75
3.27,84 min.
31-05-2003
Moses Sisto -82
3.31,50 min.
07-09-2002
Jacob Schwaner -78
3.31,50 min.
07-09-2002
Hans Henrik Grabe -77
3.31,50 min.
07-09-2002
Morten Tjalve -74
3.31,50 min.
07-09-2002
Christine Fur Poulsen -81
4.26,03 min.
14-05-2000
Lisbeth Aakær Rasmussen -77
4.26,03 min.
14-05-2000
Kariatta E. Koroma -77
4.26,03 min.
14-05-2000
Bolette Haals -74
4.26,03 min.
14-05-2000
Nuur Ibrahim -82
3.29,72 min.
19-06-1999
Nicolai Holt -76
3.29,72 min.
19-06-1999
Lars Aaagard -73
3.29,72 min.
19-06-1999
Freddie Poulsen -71
3.29,72 min.
19-06-1999
Tina Nielsen -74
4.19,86 min.
20-08-1995
Joan Madsen -70
4.19,86 min.
20-08-1995
Jette Bromann -70
4.19,86 min.
20-08-1995
Mette K. Bang -68
4.19,86 min.
20-08-1995
Rasoul Izadi -69
3.28,88 min.
11-08-1991
Bo Skov Larsen -64
3.28,88 min.
11-08-1991
Finn Sander -64
3.28,88 min.
11-08-1991
Svend Kiilerich -64
3.28,88 min.
11-08-1991
Stig Hald - 67
3.27,09 min.
01-08-1987
Lars Aagaard -64
3.27,09 min.
01-08-1987
Mogens Sørensen -59
3.27,09 min.
01-08-1987
Erik Sandberg Hansen -64
3.22,50 min.
18-08-1985
Christian Møller -61
3.22,50 min.
18-08-1985
Lars Utzon -60
3.22,50 min.
18-08-1985
Bjarne Lundgaard -53
3.22,50 min.
18-08-1985
Klaus Buhl -66
3.30,1x min.
04-08-1985
Lars Aagaard -64
3.30,1x min.
04-08-1985
Henning Hoffmann -63
3.30,1x min.
04-08-1985
Carsten Ernst -57
3.30,1x min.
04-08-1985
Søren Miller -65
3.20,20 min.
19-08-1984
Christian Møller -61
3.20,20 min.
19-08-1984
Lars Utzon -60
3.20,20 min.
19-08-1984
Bjarne Lundgaard -53
3.20,20 min.
19-08-1984
David Hansen -19xx
3.28,68 min.
29-05-1983
Jesper Sørensen -61
3.28,68 min.
29-05-1983
Lars Utzon -60
3.28,68 min.
29-05-1983
Troels Troelsen -45
3.28,68 min.
29-05-1983
Jesper Sørensen -61
3.25,8x min.
10-08-1980
Lars Utzon -60
3.25,8x min.
10-08-1980
Niels Holst Petersen -55
3.25,8x min.
10-08-1980
Jesper Vilbrad -55
3.25,8x min.
10-08-1980
Lone Rosager -66
4.11,4x min.
10-06-1980
Birgitte Bruhn -65
4.11,4x min.
10-06-1980
Vickie Kristensen -65
4.11,4x min.
10-06-1980
Kitt Johnson -59
4.11,4x min.
10-06-1980
Lars Utzon -60
3.26,0x min.
19-08-1979
Jens B. Christensen -50
3.26,0x min.
19-08-1979
Niels Larsen -50
3.26,0x min.
19-08-1979
Troels Troelsen -45
3.26,0x min.
19-08-1979
Jarl Holm -54
3.21,36 min.
20-08-1978
Bjarne Lundgaard -53
3.21,36 min.
20-08-1978
Niels Larsen -50
3.21,36 min.
20-08-1978
Jens B. Christensen -50
3.21,36 min.
20-08-1978
Karina Benneke -61
4.11,0x min.
02-07-1978
Mette Steenberg -59
4.11,0x min.
02-07-1978
Kitt Johnson -59
4.11,0x min.
02-07-1978
Jette Ørnstedt -59
4.11,0x min.
02-07-1978
Allan Nyring -59
3.19,70 min.
28-08-1977
Bjarne Lundgaard -53
3.19,70 min.
28-08-1977
Niels Larsen -50
3.19,70 min.
28-08-1977
Jens B. Christensen -50
3.19,70 min.
28-08-1977
Vickie Kristensen -65
4.10,99 min.
03-07-1977
Charlotte Birkholm -62
4.10,99 min.
03-07-1977
Kitt Johnson -59
4.10,99 min.
03-07-1977
Mette Steenberg -59
4.10,99 min.
03-07-1977
Bjarne Lundgaard -53
3.19,31 min.
22-08-1976
Jens B. Christensen -50
3.19,31 min.
22-08-1976
Niels Larsen -50
3.19,31 min.
22-08-1976
Troels Troelsen -45
3.19,31 min.
22-08-1976
Charlotte Birkholm -62
4.15,3x min.
04-07-1976
Karina Benneke -61
4.15,3x min.
04-07-1976
Mette Steenberg -59
4.15,3x min.
04-07-1976
Bente Kowal - 59
4.15,3x min.
04-07-1976
Freja mænd, 4 x 400 m kvartet, 1975
3.22,39 min.
10-08-1975
Tommi Larsen -xx
3.22,3x min.
16-08-1970
Niels Larsen -50
3.22,3x min.
16-08-1970
Per Falkenby -48
3.22,3x min.
16-08-1970
Jim Rasmussen -46
3.22,3x min.
16-08-1970
OGF mænd, 4 x 400 m kvartet, 1968
3.24,6x min.
17-08-1968
Willy Herforth -xx
3.28,2x min.
17-08-1968
Mogens Thomsen -48
3.28,2x min.
17-08-1968
Leif Martini Nielsen - 45
3.28,2x min.
17-08-1968
Ib Birger Hansen -40
3.28,2x min.
17-08-1968
Per Falkenby -48
3.21,1x min.
13-08-1967
Jim Rasmussen -46
3.21,1x min.
13-08-1967
Tommy Jensen -44
3.21,1x min.
13-08-1967
Henning Hansen -43
3.21,1x min.
13-08-1967
Willy Herforth -xx
3.29,0x min.
30-07-1967
Leif Martini Nielsen - 45
3.29,0x min.
30-07-1967
Jørn Lauenborg -44
3.29,0x min.
30-07-1967
Ib Birger Hansen -40
3.29,0x min.
30-07-1967
Per Falkenby -48
3.21,2x min.
07-08-1966
Jim Rasmussen -46
3.21,2x min.
07-08-1966
Tommy Jensen -44
3.21,2x min.
07-08-1966
Henning Hansen -43
3.21,2x min.
07-08-1966
Atleter med resultater i denne disciplin (137)
Navn
Fødselsår
David Hansen -19xx
19xx
Freja mænd, 4 x 400 m kvartet, 1975
19xx
OGF mænd, 4 x 400 m kvartet, 1968
19xx
Tommi Larsen -xx
19xx
Willy Herforth -xx
19xx
Freja Blom Thomsen -99
1999
Elisabeth Harnow Dorsche -98
1998
Patricia Klokker Deleuran -98
1998
Frederik Randrup Bundesen -97
1997
Freja Nowack -97
1997
Matias Führing Pedersen -97
1997
Rasmus Mohr Ernst -97
1997
Sabrina Kjær Møller -97
1997
Sofie Binou Nielsen -97
1997
Louise Malmquist -96
1996
Katharina Most -95
1995
Linda Fløjborg -95
1995
Peter Gerner Ejersbo-95
1995
Rasmus Jensen -95
1995
Laetitia Kim Bruun -94
1994
Mads Sjørslev Christensen -94
1994
Steffen Mertov -94
1994
Andreas Most -93
1993
Ann-Sophie Bech -93
1993
Ines Duranza Rodriguez -93
1993
Jacob Bo Hedeager -93
1993
Mathilde Mørch -93
1993
Sofie Lau -93
1993
Johanne Prisak -92
1992
Kevin Motzkus -92
1992
Klaus Præst Jaqué -92
1992
Andreas Lommer -91
1991
Jeanette Hedeager -91
1991
Thomas Andersen -91
1991
Anders Ludvigsen -90
1990
Christian Walther Jensen -90
1990
Emil Mikkelsen -90
1990
Jonas Neldeborg Larsen -90
1990
Line Lykkehøj Albertsen -90
1990
Mads Morsø Hansen -90
1990
Michaela Paulik -90
1990
Simon Hansen -90
1990
Simone Glad -90
1990
Simone Gramsberger -90
1990
Thomas Jørgensen -90
1990
Mette Åbom -89
1989
David de Sousa -88
1988
Maiken Sjøholtstrand -88
1988
Bodil Have -87
1987
Mikkel Matzen -87
1987
Kasper Stentz-Olesen -86
1986
Therese Jansson -86
1986
Buster Nielsen -85
1985
Henrik Flarup -84
1984
Karsten Nielsen -84
1984
Michael Stentz-Olesen -84
1984
Helle Mølgaard Svensson -83
1983
Henrik Johansen -83
1983
Ida Guldbæk Louw -83
1983
Louise Jakobsen -83
1983
Sabrina Mose Olesen -83
1983
Steffen Massaro -83
1983
Thomas Rytter -83
1983
Moses Sisto -82
1982
Nuur Ibrahim -82
1982
Susan Hansen -82
1982
Christine Fur Poulsen -81
1981
Henriette Hansen -81
1981
Malthe Bruun Ludvigsen -81
1981
Alex Tesch -80
1980
Esben Kryger -80
1980
Anne Marie Gausel -79
1979
Christina Christiansen -79
1979
Kim Petersen -79
1979
Pernille Rølle -79
1979
Søren Skovbakke -79
1979
Jacob Schwaner -78
1978
Anne Mogensen -77
1977
Hans Henrik Grabe -77
1977
Kariatta E. Koroma -77
1977
Lisbeth Aakær Rasmussen -77
1977
Nicolai Holt -76
1976
Anders Holm -75
1975
Bolette Haals -74
1974
Morten Tjalve -74
1974
Tina Nielsen -74
1974
Lars Aaagard -73
1973
Freddie Poulsen -71
1971
Alison Maxwell -70
1970
Jette Bromann -70
1970
Joan Madsen -70
1970
Rasoul Izadi -69
1969
Mette K. Bang -68
1968
Stig Hald - 67
1967
Klaus Buhl -66
1966
Lone Rosager -66
1966
Ann Glad -65
1965
Birgitte Bruhn -65
1965
Søren Miller -65
1965
Vickie Kristensen -65
1965
Bo Skov Larsen -64
1964
Erik Sandberg Hansen -64
1964
Finn Sander -64
1964
Lars Aagaard -64
1964
Svend Kiilerich -64
1964
Henning Hoffmann -63
1963
Charlotte Birkholm -62
1962
Christian Møller -61
1961
Jesper Sørensen -61
1961
Karina Benneke -61
1961
Lars Utzon -60
1960
Allan Nyring -59
1959
Bente Kowal - 59
1959
Jette Ørnstedt -59
1959
Kitt Johnson -59
1959
Mette Steenberg -59
1959
Mogens Sørensen -59
1959
Carsten Ernst -57
1957
Henning Mikkelsen -56
1956
Jesper Vilbrad -55
1955
Niels Holst Petersen -55
1955
Henrik Lund Jensen - 54
1954
Jarl Holm -54
1954
Svend Olsen -54
1954
Bjarne Lundgaard -53
1953
Jørgen Bendix Petersen -52
1952
Jens B. Christensen -50
1950
Niels Larsen -50
1950
Mogens Thomsen -48
1948
Per Falkenby -48
1948
Jim Rasmussen -46
1946
Leif Martini Nielsen - 45
1945
Troels Troelsen -45
1945
Jørn Lauenborg -44
1944
Tommy Jensen -44
1944
Henning Hansen -43
1943
Ib Birger Hansen -40
1940
Konkurrencer, hvori der er opnået resultater i denne disciplin (78)
Konkurrence
Dato
Sted
DT-finalen, 2015
05-09-2015
Østerbro
DM senior, 2014 (dag 2)
03-08-2014
Odense
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2014 (dag 2)
22-06-2014
Odense
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 1. runde, 2014
31-05-2014
Aabenraa
DT, Elitekvalifikation, kvinder, 2013
07-09-2013
Skive
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 1. runde, 2013
11-05-2013
Hvidovre
DT, Elitekvalifikation, mænd og kvinder, 2012
09-09-2012
Aabenraa
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 1. runde, 2012
12-05-2012
Odense
DT-finalen, 2011
10-09-2011
Skive
DM ungdom, 2011 (dag 2)
28-08-2011
Odense
800 m løb og veteranstævne, Odense, 2011 (31. juli)
31-07-2011
Odense
DM Hold (Sprint - Kast), 2011
11-06-2011
Odense
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 1. runde, 2011
14-05-2011
Østerbro
DT-finalen, 2010
11-09-2010
Hvidovre
DM ungdom, 2010 (dag 1+2)
04-09-2010
Glostrup
DM stafet, 2010
24-08-2010
Korsør
DM U23, 2010 (dag 1 + 2)
07-08-2010
Odense
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 2. runde, 2010
27-06-2010
Odense
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2010 (dag 2)
20-06-2010
Aalborg
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 1. runde, 2010
15-05-2010
Esbjerg
DM stafet, 2009
19-09-2009
Skive
DT-finalen, 2009
12-09-2009
KBH, Østerbro
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 2. runde, 2009
14-06-2009
Århus
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 1. runde, 2009
16-05-2009
Odense
DM ungdom, 2008 (dag 2)
14-09-2008
Hvidovre
DT, Elitekvalifikation, mænd, 2008
31-08-2008
Bagsværd
DT-finalen, 2008
30-08-2008
Hvidovre
DT, Elitedivisionen, kvinder, 2. runde, 2008
15-06-2008
Odense
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2008 (dag 2)
08-06-2008
Skive
DT, Elitedivisionen, kvinder, 1. runde, 2008
10-05-2008
Århus
DT-finalen, 2007
18-08-2007
Kbh. Øbro
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 2. runde, 2007
17-06-2007
Århus
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 1. runde, 2007
13-05-2007
Odense
DT, Elitekvalifikation, mænd, 2006
26-08-2006
Esbjerg
DT, Elitekvalifikation, kvinder, 2006
26-08-2006
Esbjerg
DM senior, 2006 (dag 2)
23-07-2006
Odense
DT, Elitedivision vest, kvinder, 2. runde, 2006
11-06-2006
Skive
DT, Elitedivision vest, mænd, 2. runde, 2006
10-06-2006
Vejle
DT, Elitedivision vest, mænd, 1. runde, 2006
27-05-2006
Odense
DT, Elitedivision vest, kvinder, 1. runde, 2006
27-05-2006
Odense
DT, Elitekvalifikation, mænd og kvinder, 2005
11-09-2005
Odense
DT, Elitedivision vest, kvinder, 2. runde, 2005
12-06-2005
Skive
DT, Elitedivision vest, mænd, 2. runde, 2005
11-06-2005
Randers
DT, Elitedivision vest, mænd, 1. runde, 2005
16-05-2005
Esbjerg
DT, Elitedivision vest, kvinder, 1. runde, 2005
14-05-2005
Odense
DT-finalen, 2003
06-09-2003
Østerbro
DM senior, 2003 (dag 2)
10-08-2003
Hvidovre
DT, Elitedivision vest, kvinder, 2. runde, 2003
01-06-2003
Odense
DT, Elitedivision vest, mænd, 2. runde, 2003
31-05-2003
Odense
DT-finalen, 2002
07-09-2002
Århus
DT, Elitedivision vest, kvinder, 1. runde, 2000
14-05-2000
Esbjerg
DT, Elitedivision vest, mænd, 2. runde, 1999
19-06-1999
Esbjerg
DM senior, 1995 (dag 3)
20-08-1995
Lyngby
DM senior, 1991 (dag 3)
11-08-1991
Herlev
Lille DM, 1987 (dag 1)
01-08-1987
Fr.berg
DM senior, 1985 (dag 2)
18-08-1985
Esbjerg
Fynske mesterskaber, 1985 (dag 2)
04-08-1985
Odense
DM senior, 1984 (dag 2)
19-08-1984
Fr.berg
Stævne, Verona, 1983 (dag 2)
29-05-1983
Verona, ITA
Fynske mesterskaber, 1981 (3. del)
26-08-1981
Odense
Fynske mesterskaber, 1981 (1. del)
11-06-1981
Odense
DM senior, 1980 (dag 3)
10-08-1980
Glostrup
Fynske mesterskaber, 1980 (1. del)
10-06-1980
Odense
DM senior, 1979 (dag 3)
19-08-1979
Aalborg
Fynske mesterskaber, 1979 (1. del)
07-06-1979
Odense
DM senior, 1978 (dag 3)
20-08-1978
Østerbro
DM junior, 1978 (dag 2)
02-07-1978
Århus
DM senior, 1977 (dag 3)
28-08-1977
Hvidovre
DM junior, 1977 (dag 2)
03-07-1977
Østerbro
DM senior, 1976 (dag 2)
22-08-1976
Århus
DM senior, 1976 (dag 1)
21-08-1976
Århus
DM junior, 1976 (dag 2)
04-07-1976
Lyngby
DM senior, 1975 (dag 2)
10-08-1975
Østerbro
DM senior, 1970 (dag 2)
16-08-1970
Lyngby
DM senior, 1968 (dag 1)
17-08-1968
Fr.berg
DM senior, 1967 (dag 2)
13-08-1967
Århus
Fynske mesterskaber, 1967 (dag 2)
30-07-1967
Odense
DM senior, 1966 (dag 2)
07-08-1966
Odense