OA/OGF's resultatsider
Start
Generel oversigt
Aktivliste
Topplaceringer
Resultatudtræk
Ranglister og rekorder
Disciplin: Trespring (planke)
Resultater (699);
Navn
Resultat
Dato
Andri Snær Olafsson (u) -89
12,33 m
18-08-2019
Susanne Hedeager -60
8,32 m
18-08-2019
Susanne Hedeager -60
8,76 m
29-07-2017
Susanne Hedeager -60
8,72 m
24-06-2017
Claus Børsen -40
6,67 m
24-06-2017
Allan K. Nielsen -67
9,98 m
09-10-2016
Susanne Hedeager -60
9,10 m
03-07-2016
Steffen Mertov -94
12,91 m
05-09-2015
Henrik Flarup -84
12,28 m
05-09-2015
Sabrina Kjær Møller -97
9,20 m
05-09-2015
Claus Børsen -40
7,40 m
27-06-2015
Louise Malmquist -96
10,62 m
22-06-2014
Klaus Præst Jaqué -92
11,40 m
31-05-2014
Klaus Præst Jaqué -92
11,04 m
31-05-2014
Louise Malmquist -96
11,17 m
31-05-2014
Louise Malmquist -96
10,73 m
10-05-2014
Louise Malmquist -96
10,91 m
01-03-2014
Louise Malmquist -96
10,46 m
01-02-2014
Jeanette Hedeager -91
10,65 m
29-12-2013
Freja Nowack -97
10,54 m
07-09-2013
Claus Børsen -40
7,83 m
24-08-2013
Jeanette Hedeager -91
10,94 m
27-07-2013
Jeanette Hedeager -91
10,57 m
28-06-2013
Jeanette Hedeager -91
11,08 m
15-06-2013
Rasmus Jensen -95
12,17 m
11-05-2013
Freja Nowack -97
10,68 m
11-05-2013
Jeanette Hedeager -91
10,61 m
11-05-2013
Robin Swann -97
10,82 m
09-05-2013
Rasmus Jensen -95
11,50 m
30-04-2013
Jacob Bo Hedeager -93
13,17 m
09-03-2013
Freja Nowack -97
10,83 m
09-03-2013
Susanne Hedeager -60
9,45 m
03-03-2013
Freja Nowack -97
10,39 m
23-02-2013
Sabrina Kjær Møller -97
9,05 m
23-02-2013
Jacob Bo Hedeager -93
12,61 m
26-01-2013
Freja Nowack -97
10,84 m
26-01-2013
Jeanette Hedeager -91
10,64 m
26-01-2013
Claus Børsen -40
8,08 m
15-09-2012
Steffen Mertov -94
12,60 m
09-09-2012
Sophie Roessler -96
10,76 m
09-09-2012
Freja Nowack -97
10,70 m
09-09-2012
Steffen Mertov -94
12,68 m
01-09-2012
Steffen Mertov -94
11,56 m
01-09-2012
Freja Nowack -97
10,90 m
01-09-2012
Freja Nowack -97
10,74 m
01-09-2012
Steffen Mertov -94
13,09 m
07-07-2012
Sophie Roessler -96
10,85 m
07-07-2012
Freja Nowack -97
10,12 m
07-07-2012
Steffen Mertov -94
13,18 m
10-06-2012
Freja Nowack -97
10,23 m
10-06-2012
Freja Nowack -97
10,16 m
10-06-2012
Steffen Mertov -94
12,46 m
03-06-2012
Steffen Mertov -94
12,72 m
24-05-2012
Steffen Mertov -94
13,03 m
12-05-2012
Sophie Roessler -96
10,86 m
12-05-2012
Freja Nowack -97
10,06 m
12-05-2012
Freja Nowack -97
9,91 m
12-05-2012
Steffen Mertov -94
13,37 m
03-03-2012
Sophie Roessler -96
10,74 m
03-03-2012
Steffen Mertov -94
12,95 m
25-02-2012
Elisabeth Harnow Dorsche -98
9,15 m
25-02-2012
Patricia Klokker Deleuran -98
8,83 m
25-02-2012
Susanne Hedeager -60
10,01 m
12-02-2012
Steffen Mertov -94
13,24 m
21-01-2012
Sophie Roessler -96
10,80 m
21-01-2012
Elisabeth Harnow Dorsche -98
9,27 m
21-01-2012
Patricia Klokker Deleuran -98
9,15 m
21-01-2012
Steffen Mertov -94
12,44 m
10-09-2011
Steffen Mertov -94
11,70 m
10-09-2011
Jeanette Hedeager -91
11,39 m
10-09-2011
Jacob Bo Hedeager -93
13,79 m
04-09-2011
Allan K. Nielsen -67
11,48 m
03-09-2011
Mogens Sørensen -59
9,35 m
03-09-2011
Claus Børsen -40
7,38 m
03-09-2011
Jacob Bo Hedeager -93
13,75 m
27-08-2011
Steffen Mertov -94
12,92 m
27-08-2011
Jeanette Hedeager -91
11,04 m
27-08-2011
Sophie Roessler -96
11,00 m
27-08-2011
Josefine Harder -94
10,54 m
27-08-2011
Jacob Bo Hedeager -93
13,89 m
13-08-2011
Jacob Bo Hedeager -93
14,16 m
07-08-2011
Sophie Roessler -96
11,09 m
06-08-2011
Susanne Hedeager -60
10,32 m
06-08-2011
Susanne Hedeager -60
10,30 m
06-08-2011
Steffen Mertov -94
13,28 m
24-07-2011
Susanne Hedeager -60
10,19 m
17-07-2011
Mogens Sørensen -59
9,45 m
26-06-2011
Jacob Bo Hedeager -93
13,77 m
19-06-2011
Steffen Mertov -94
12,76 m
19-06-2011
Sophie Roessler -96
11,24 m
19-06-2011
Jeanette Hedeager -91
10,74 m
19-06-2011
Sophie Roessler -96
11,24 m
18-06-2011
Jacob Bo Hedeager -93
13,79 m
12-06-2011
Jeanette Hedeager -91
11,70 m
12-06-2011
Sophie Roessler -96
10,94 m
12-06-2011
Susanne Hedeager -60
9,91 m
12-06-2011
Susanne Hedeager -60
9,69 m
12-06-2011
Sophie Roessler -96
10,96 m
04-06-2011
Jeanette Hedeager -91
11,71 m
03-06-2011
Josefine Harder -94
11,42 m
30-05-2011
Jacob Bo Hedeager -93
13,24 m
22-05-2011
Jacob Bo Hedeager -93
13,77 m
14-05-2011
Jeanette Hedeager -91
11,82 m
14-05-2011
Jacob Bo Hedeager -93
13,59 m
08-05-2011
Jacob Bo Hedeager -93
13,65 m
08-05-2011
Steffen Mertov -94
13,04 m
08-05-2011
Jacob Bo Hedeager -93
13,85 m
05-03-2011
Steffen Mertov -94
12,79 m
05-03-2011
Jeanette Hedeager -91
11,55 m
05-03-2011
Sophie Roessler -96
11,04 m
05-03-2011
Jacob Bo Hedeager -93
13,83 m
19-02-2011
Steffen Mertov -94
12,39 m
19-02-2011
Jeanette Hedeager -91
11,73 m
19-02-2011
Steffen Mertov -94
12,38 m
06-02-2011
Jeanette Hedeager -91
11,46 m
06-02-2011
Jeanette Hedeager -91
11,53 m
29-01-2011
Jacob Bo Hedeager -93
13,31 m
22-01-2011
Steffen Mertov -94
12,60 m
22-01-2011
Sophie Roessler -96
11,09 m
22-01-2011
Steffen Mertov -94
11,82 m
30-12-2010
Jacob Bo Hedeager -93
12,77 m
11-09-2010
Jeanette Hedeager -91
11,52 m
11-09-2010
Susanne Hedeager -60
9,97 m
11-09-2010
Jacob Bo Hedeager -93
13,65 m
04-09-2010
Steffen Mertov -94
11,80 m
04-09-2010
Jeanette Hedeager -91
11,38 m
04-09-2010
Sophie Roessler -96
11,19 m
04-09-2010
Claus Børsen -40
7,66 m
28-08-2010
Jacob Bo Hedeager -93
13,27 m
14-08-2010
Jacob Bo Hedeager -93
12,87 m
08-08-2010
Jeanette Hedeager -91
11,88 m
07-08-2010
Sophie Roessler -96
10,86 m
07-08-2010
Susanne Hedeager -60
9,92 m
23-07-2010
Jacob Bo Hedeager -93
13,18 m
02-07-2010
Steffen Mertov -94
11,69 m
02-07-2010
Jeanette Hedeager -91
11,67 m
02-07-2010
Sophie Roessler -96
11,34 m
02-07-2010
Jacob Bo Hedeager -93
12,76 m
27-06-2010
Steffen Mertov -94
11,96 m
27-06-2010
Jeanette Hedeager -91
11,53 m
27-06-2010
Jacob Bo Hedeager -93
12,70 m
20-06-2010
Steffen Mertov -94
11,87 m
20-06-2010
Sophie Roessler -96
10,69 m
20-06-2010
Claus Børsen -40
7,95 m
20-06-2010
Jeanette Hedeager -91
11,78 m
19-06-2010
Sophie Roessler -96
11,22 m
05-06-2010
Jeanette Hedeager -91
12,03 m
04-06-2010
Jacob Bo Hedeager -93
12,68 m
15-05-2010
Jacob Bo Hedeager -93
12,48 m
15-05-2010
Henrik Flarup -84
12,48 m
15-05-2010
Jeanette Hedeager -91
11,68 m
15-05-2010
Jacob Bo Hedeager -93
12,36 m
08-05-2010
Jacob Offersen -94
10,14 m
08-05-2010
Susanne Hedeager -60
9,64 m
14-03-2010
Jacob Bo Hedeager -93
12,37 m
06-03-2010
Laetitia Kim Bruun -94
11,84 m
06-03-2010
Jeanette Hedeager -91
11,66 m
06-03-2010
Steffen Mertov -94
11,56 m
06-03-2010
Jacob Offersen -94
11,44 m
06-03-2010
Sophie Roessler -96
10,80 m
06-03-2010
Jeanette Hedeager -91
11,79 m
27-02-2010
Laetitia Kim Bruun -94
11,02 m
27-02-2010
Jacob Offersen -94
10,95 m
27-02-2010
Jeanette Hedeager -91
11,64 m
14-02-2010
Henrik Flarup -84
13,04 m
30-01-2010
Jeanette Hedeager -91
11,55 m
30-01-2010
Laetitia Kim Bruun -94
11,50 m
30-01-2010
Laetitia Kim Bruun -94
11,18 m
23-01-2010
Sophie Roessler -96
10,54 m
23-01-2010
Sophie Roessler -96
10,20 m
09-01-2010
Henrik Flarup -84
12,82 m
12-09-2009
Allan K. Nielsen -67
12,12 m
12-09-2009
Laetitia Kim Bruun -94
11,42 m
12-09-2009
Magnus Vinding -92
11,72 m
05-09-2009
Laetitia Kim Bruun -94
11,49 m
05-09-2009
Laetitia Kim Bruun -94
11,64 m
29-08-2009
Susanne Hedeager -60
10,31 m
29-08-2009
Jeanette Hedeager -91
10,88 m
22-08-2009
Claus Børsen -40
8,05 m
22-08-2009
Emil Mikkelsen -90
11,68 m
15-08-2009
Susanne Hedeager -60
10,50 m
01-08-2009
Jeanette Hedeager -91
11,33 m
28-06-2009
Susanne Hedeager -60
10,48 m
28-06-2009
Laetitia Kim Bruun -94
10,86 m
27-06-2009
Henrik Flarup -84
13,49 m
14-06-2009
Allan K. Nielsen -67
12,42 m
14-06-2009
Jeanette Hedeager -91
11,49 m
14-06-2009
Steffen Mertov -94
11,25 m
07-06-2009
Laetitia Kim Bruun -94
10,81 m
07-06-2009
Josefine Harder -94
10,66 m
07-06-2009
Jeanette Hedeager -91
11,25 m
06-06-2009
Steffen Mertov -94
11,59 m
27-05-2009
Laetitia Kim Bruun -94
10,46 m
27-05-2009
Sophie Roessler -96
9,65 m
27-05-2009
Susanne Hedeager -60
10,04 m
22-05-2009
Jacob Bo Hedeager -93
11,61 m
21-05-2009
Henrik Flarup -84
13,04 m
16-05-2009
Allan K. Nielsen -67
12,13 m
16-05-2009
Jeanette Hedeager -91
11,24 m
16-05-2009
Josefine Harder -94
10,76 m
16-05-2009
Allan K. Nielsen -67
12,11 m
28-04-2009
Jacob Bo Hedeager -93
11,91 m
28-04-2009
Steffen Mertov -94
11,86 m
28-04-2009
Josefine Harder -94
10,80 m
28-04-2009
Laetitia Kim Bruun -94
10,67 m
28-04-2009
Sophus Rosendahl -95
10,40 m
28-04-2009
Laetitia Kim Bruun -94
10,82 m
01-03-2009
Josefine Harder -94
10,50 m
01-03-2009
Henrik Flarup -84
13,16 m
28-02-2009
Steffen Mertov -94
11,96 m
28-02-2009
Jeanette Hedeager -91
11,66 m
28-02-2009
Jeanette Hedeager -91
11,66 m
28-02-2009
Mads Sjørslev Christensen -94
9,48 m
28-02-2009
Jeanette Hedeager -91
11,49 m
22-02-2009
Laetitia Kim Bruun -94
10,63 m
22-02-2009
Josefine Harder -94
10,27 m
22-02-2009
Steffen Mertov -94
11,13 m
30-01-2009
Steffen Mertov -94
11,46 m
24-01-2009
Laetitia Kim Bruun -94
10,61 m
24-01-2009
Josefine Harder -94
10,27 m
24-01-2009
Mads Sjørslev Christensen -94
8,36 m
24-01-2009
Steffen Mertov -94
11,01 m
10-01-2009
Laetitia Kim Bruun -94
10,63 m
10-01-2009
Sophus Rosendahl -95
9,82 m
10-01-2009
Mads Sjørslev Christensen -94
8,33 m
10-01-2009
Jacob Bo Hedeager -93
11,54 m
04-10-2008
Steffen Mertov -94
11,20 m
04-10-2008
Emil Mikkelsen -90
10,66 m
04-10-2008
Laetitia Kim Bruun -94
10,26 m
04-10-2008
Josefine Harder -94
10,26 m
04-10-2008
Mads Sjørslev Christensen -94
8,11 m
04-10-2008
Jeanette Hedeager -91
10,99 m
13-09-2008
Laetitia Kim Bruun -94
10,85 m
13-09-2008
Laetitia Kim Bruun -94
10,35 m
13-09-2008
Josefine Harder -94
10,22 m
13-09-2008
Henrik Flarup -84
13,33 m
31-08-2008
Laetitia Kim Bruun -94
10,43 m
31-08-2008
Laetitia Kim Bruun -94
10,30 m
31-08-2008
Jeanette Hedeager -91
10,63 m
30-08-2008
Allan K. Nielsen -67
11,69 m
23-08-2008
Thomas Andersen -91
11,44 m
23-08-2008
Jeanette Hedeager -91
10,84 m
03-08-2008
Susanne Hedeager -60
10,28 m
02-08-2008
Allan K. Nielsen -67
12,22 m
17-07-2008
Jacob Bo Hedeager -93
10,91 m
17-07-2008
Jeanette Hedeager -91
11,23 m
29-06-2008
Jacob Bo Hedeager -93
11,12 m
28-06-2008
Steffen Mertov -94
9,85 m
28-06-2008
Jeanette Hedeager -91
11,07 m
15-06-2008
Henrik Flarup -84
13,01 m
14-06-2008
Allan K. Nielsen -67
11,51 m
14-06-2008
Jeanette Hedeager -91
11,21 m
08-06-2008
Steffen Mertov -94
9,11 m
08-06-2008
Lara Roessler -94
9,07 m
08-06-2008
Allan K. Nielsen -67
11,96 m
05-06-2008
Jeanette Hedeager -91
11,35 m
01-06-2008
Laetitia Kim Bruun -94
10,02 m
28-05-2008
Josefine Harder -94
9,86 m
28-05-2008
Steffen Mertov -94
9,30 m
28-05-2008
Lara Roessler -94
8,34 m
28-05-2008
Thomas Andersen -91
11,59 m
17-05-2008
Thomas Andersen -91
11,47 m
17-05-2008
Henrik Flarup -84
13,01 m
11-05-2008
Thomas Andersen -91
10,79 m
11-05-2008
Jeanette Hedeager -91
10,99 m
10-05-2008
Jeanette Hedeager -91
11,27 m
03-05-2008
Jeanette Hedeager -91
11,21 m
03-05-2008
Steffen Mertov -94
9,65 m
03-05-2008
Steffen Mertov -94
9,45 m
03-05-2008
Susanne Hedeager -60
10,05 m
29-02-2008
Steffen Mertov -94
9,65 m
23-02-2008
Jeanette Hedeager -91
11,10 m
17-02-2008
Jeanette Hedeager -91
11,25 m
16-02-2008
Susanne Hedeager -60
10,10 m
16-02-2008
Steffen Mertov -94
9,21 m
16-02-2008
Jeanette Hedeager -91
11,12 m
09-02-2008
Jacob Bo Hedeager -93
10,88 m
20-01-2008
Jeanette Hedeager -91
10,52 m
20-01-2008
Steffen Mertov -94
9,28 m
20-01-2008
Jeanette Hedeager -91
10,61 m
30-12-2007
Susanne Hedeager -60
9,94 m
30-12-2007
Jeanette Hedeager -91
11,37 m
29-09-2007
Susanne Hedeager -60
10,47 m
14-09-2007
Thomas Andersen -91
12,00 m
08-09-2007
Jeanette Hedeager -91
11,62 m
08-09-2007
Jeanette Hedeager -91
11,12 m
02-09-2007
Thomas Andersen -91
12,20 m
26-08-2007
Thomas Andersen -91
12,05 m
26-08-2007
Susanne Hedeager -60
10,20 m
25-08-2007
Henrik Flarup -84
12,38 m
18-08-2007
Jeanette Hedeager -91
11,28 m
18-08-2007
Susanne Hedeager -60
10,13 m
18-08-2007
Jeanette Hedeager -91
11,88 m
05-08-2007
Susanne Hedeager -60
10,76 m
05-08-2007
Jeanette Hedeager -91
10,61 m
05-07-2007
Susanne Hedeager -60
10,24 m
01-07-2007
Thomas Andersen -91
11,51 m
17-06-2007
Jeanette Hedeager -91
11,32 m
17-06-2007
Thomas Andersen -91
12,21 m
10-06-2007
Jeanette Hedeager -91
11,20 m
10-06-2007
Jeanette Hedeager -91
11,01 m
10-06-2007
Jacob Bo Hedeager -93
10,30 m
10-06-2007
Thomas Andersen -91
11,86 m
03-06-2007
Thomas Andersen -91
11,77 m
03-06-2007
Jeanette Hedeager -91
11,02 m
03-06-2007
Thomas Andersen -91
11,92 m
30-05-2007
Jeanette Hedeager -91
11,06 m
30-05-2007
Henrik Flarup -84
13,03 m
17-05-2007
Thomas Andersen -91
12,09 m
17-05-2007
Jeanette Hedeager -91
10,97 m
17-05-2007
Henrik Flarup -84
12,05 m
13-05-2007
Thomas Andersen -91
12,01 m
13-05-2007
Jeanette Hedeager -91
11,27 m
13-05-2007
Thomas Andersen -91
12,30 m
03-05-2007
Thomas Andersen -91
11,86 m
03-05-2007
Jeanette Hedeager -91
11,23 m
03-05-2007
Susanne Hedeager -60
10,11 m
03-05-2007
Jeanette Hedeager -91
10,44 m
18-02-2007
Henrik Flarup -84
12,72 m
17-02-2007
Thomas Andersen -91
12,04 m
17-02-2007
Jeanette Hedeager -91
10,85 m
17-02-2007
Susanne Hedeager -60
10,36 m
17-02-2007
Jacob Bo Hedeager -93
9,48 m
17-02-2007
Thomas Andersen -91
11,65 m
10-02-2007
Jacob Bo Hedeager -93
10,10 m
10-02-2007
Thomas Andersen -91
11,58 m
28-01-2007
Andreas Milling -91
11,14 m
28-01-2007
Jacob Bo Hedeager -93
9,86 m
28-01-2007
Andreas Milling -91
10,45 m
13-01-2007
Jacob Bo Hedeager -93
10,00 m
13-01-2007
Jeanette Hedeager -91
11,03 m
30-12-2006
Thomas Andersen -91
10,90 m
30-12-2006
Thomas Andersen -91
11,41 m
10-12-2006
Andreas Milling -91
11,12 m
10-12-2006
Jeanette Hedeager -91
11,06 m
09-12-2006
Jeanette Hedeager -91
11,29 m
12-11-2006
Jeanette Hedeager -91
11,20 m
30-09-2006
Thomas Andersen -91
11,17 m
30-09-2006
Jeanette Hedeager -91
11,25 m
09-09-2006
Henrik Flarup -84
11,18 m
09-09-2006
Thomas Andersen -91
11,15 m
09-09-2006
Thomas Andersen -91
10,91 m
09-09-2006
Andreas Milling -91
10,91 m
09-09-2006
Jeanette Hedeager -91
10,76 m
09-09-2006
Line Lykkehøj Albertsen -90
9,56 m
09-09-2006
Jeanette Hedeager -91
10,73 m
03-09-2006
Susanne Hedeager -60
10,44 m
02-09-2006
Claus Børsen -40
7,90 m
02-09-2006
Andreas Milling -91
10,55 m
27-08-2006
Henrik Flarup -84
12,32 m
26-08-2006
Thomas Andersen -91
10,96 m
26-08-2006
Jeanette Hedeager -91
10,93 m
26-08-2006
Susanne Hedeager -60
10,57 m
29-07-2006
Jeanette Hedeager -91
10,72 m
30-06-2006
Susanne Hedeager -60
10,22 m
25-06-2006
Claus Børsen -40
8,11 m
25-06-2006
Andreas Milling -91
11,60 m
24-06-2006
Jeanette Hedeager -91
10,86 m
24-06-2006
Henrik Flarup -84
12,85 m
18-06-2006
Thomas Andersen -91
11,89 m
18-06-2006
Jeanette Hedeager -91
10,69 m
18-06-2006
Thomas Andersen -91
11,81 m
11-06-2006
Kasper Mikkelsen 84
11,00 m
11-06-2006
Jeanette Hedeager -91
10,74 m
11-06-2006
Susanne Hedeager -60
10,38 m
11-06-2006
Henrik Flarup -84
11,98 m
10-06-2006
Kasper Mikkelsen 84
10,94 m
28-05-2006
Thomas Andersen -91
10,85 m
28-05-2006
Allan K. Nielsen -67
11,93 m
27-05-2006
Jeanette Hedeager -91
11,29 m
27-05-2006
Jeanette Hedeager -91
11,17 m
27-05-2006
Susanne Hedeager -60
10,34 m
27-05-2006
Simon Hansen -90
10,98 m
25-05-2006
Allan K. Nielsen -67
12,40 m
04-05-2006
Jeanette Hedeager -91
10,99 m
04-05-2006
Susanne Hedeager -60
10,41 m
18-03-2006
Allan K. Nielsen -67
12,16 m
03-03-2006
Susanne Hedeager -60
10,43 m
03-03-2006
Jeanette Hedeager -91
10,75 m
26-02-2006
Line Lykkehøj Albertsen -90
8,95 m
26-02-2006
Henrik Flarup -84
11,95 m
25-02-2006
Thomas Andersen -91
11,54 m
25-02-2006
Kasper Mikkelsen 84
11,08 m
25-02-2006
Simon Hansen -90
10,67 m
11-02-2006
Jeanette Hedeager -91
10,50 m
11-02-2006
Line Lykkehøj Albertsen -90
9,60 m
11-02-2006
Thomas Andersen -91
11,11 m
29-01-2006
Simon Hansen -90
11,04 m
29-01-2006
Jeanette Hedeager -91
10,60 m
29-01-2006
Simon Hansen -90
11,39 m
14-01-2006
Thomas Andersen -91
11,37 m
14-01-2006
Jeanette Hedeager -91
10,46 m
14-01-2006
Line Lykkehøj Albertsen -90
9,03 m
14-01-2006
Hans Henrik Grabe -77
11,69 m
15-09-2005
Susanne Hedeager -60
10,06 m
15-09-2005
Henrik Flarup -84
12,73 m
11-09-2005
Allan K. Nielsen -67
12,69 m
11-09-2005
Susan Hansen -82
10,40 m
11-09-2005
Susanne Hedeager -60
9,85 m
11-09-2005
Henrik Flarup -84
12,47 m
03-09-2005
Susanne Hedeager -60
10,15 m
31-08-2005
Henrik Flarup -84
11,91 m
30-08-2005
Allan K. Nielsen -67
12,37 m
13-08-2005
Allan K. Nielsen -67
12,42 m
04-08-2005
Simon Hansen -90
11,25 m
04-08-2005
Thomas Andersen -91
11,13 m
04-08-2005
Susanne Hedeager -60
9,74 m
04-08-2005
Mogens Sørensen -59
9,71 m
04-08-2005
Jeanette Hedeager -91
9,69 m
04-08-2005
Susan Hansen -82
10,63 m
31-07-2005
Susanne Hedeager -60
9,68 m
03-07-2005
Allan K. Nielsen -67
12,41 m
26-06-2005
Susanne Hedeager -60
9,73 m
26-06-2005
Claus Børsen -40
8,07 m
26-06-2005
Kasper Mikkelsen 84
11,14 m
12-06-2005
Simon Hansen -90
10,69 m
12-06-2005
Susan Hansen -82
10,40 m
12-06-2005
Morten Tjalve -74
10,92 m
11-06-2005
Henrik Flarup -84
11,92 m
16-05-2005
Kasper Mikkelsen 84
10,60 m
14-05-2005
Susanne Hedeager -60
10,06 m
14-05-2005
Susan Hansen -82
10,04 m
14-05-2005
Susanne Hedeager -60
9,73 m
30-04-2005
Henrik Flarup -84
12,44 m
26-02-2005
Kasper Mikkelsen 84
10,58 m
26-02-2005
Susanne Hedeager -60
10,15 m
26-02-2005
Susanne Hedeager -60
9,97 m
16-09-2004
Allan K. Nielsen -67
12,25 m
12-09-2004
Henrik Flarup -84
12,56 m
11-09-2004
Susan Hansen -82
10,35 m
11-09-2004
Susanne Hedeager -60
10,24 m
11-09-2004
Susanne Hedeager -60
10,50 m
05-09-2004
Claus Børsen -40
8,13 m
05-09-2004
Henrik Flarup -84
12,81 m
04-09-2004
Susanne Hedeager -60
10,38 m
21-08-2004
Henrik Flarup -84
11,84 m
01-08-2004
Allan K. Nielsen -67
12,55 m
29-05-2004
Susan Hansen -82
10,93 m
29-05-2004
Allan K. Nielsen -67
12,31 m
09-05-2004
Allan K. Nielsen -67
12,19 m
06-09-2003
Susan Hansen -82
9,99 m
06-09-2003
Henrik Flarup -84
12,64 m
30-08-2003
Susan Hansen -82
10,28 m
30-08-2003
Allan K. Nielsen -67
12,56 m
23-08-2003
Claus Børsen -40
8,74 m
23-08-2003
Susan Hansen -82
10,16 m
10-08-2003
Allan K. Nielsen -67
12,57 m
03-08-2003
Tom G. Larsen -71
11,18 m
22-06-2003
Susan Hansen -82
10,30 m
19-06-2003
Susanne Hedeager -60
9,79 m
19-06-2003
Susanne Hedeager -60
10,23 m
01-06-2003
Allan K. Nielsen -67
12,55 m
31-05-2003
Allan K. Nielsen -67
12,50 m
11-05-2003
Susan Hansen -82
10,08 m
10-05-2003
Allan K. Nielsen -67
12,95 m
14-09-2002
Susanne Hedeager -60
9,81 m
14-09-2002
Allan K. Nielsen -67
12,89 m
07-09-2002
Susanne Hedeager -60
10,09 m
22-08-2002
Allan K. Nielsen -67
12,92 m
10-08-2002
Susanne Hedeager -60
9,56 m
10-08-2002
Allan K. Nielsen -67
12,78 m
03-08-2002
Allan K. Nielsen -67
13,26 m
02-06-2002
Jørgen Kiilerich -73
11,81 m
02-06-2002
Tom G. Larsen -71
10,80 m
11-05-2002
Nicolai Skytte Knudsen -77
12,13 m
08-09-2001
Allan K. Nielsen -67
12,41 m
01-09-2001
Susanne Hedeager -60
9,64 m
01-09-2001
Anne Elbæk -51
8,69 m
01-09-2001
Susanne Hedeager -60
9,59 m
19-08-2001
Allan K. Nielsen -67
12,46 m
11-08-2001
Susanne Hedeager -60
8,71 m
18-07-2001
Allan K. Nielsen -67
12,88 m
06-07-2001
Tom G. Larsen -71
11,14 m
10-06-2001
Allan K. Nielsen -67
12,64 m
12-05-2001
Allan K. Nielsen -67
13,04 m
28-04-2001
Jørgen Kiilerich -73
12,55 m
28-04-2001
Allan K. Nielsen -67
12,86 m
17-02-2001
Allan K. Nielsen -67
12,67 m
09-12-2000
Jørgen Kiilerich -73
13,20 m
09-09-2000
Allan K. Nielsen -67
13,14 m
09-09-2000
Allan K. Nielsen -67
12,74 m
26-08-2000
Susanne Hedeager -60
8,95 m
26-08-2000
Allan K. Nielsen -67
12,86 m
05-08-2000
Allan K. Nielsen -67
13,12 m
29-07-2000
Susanne Hedeager -60
9,52 m
29-07-2000
Allan K. Nielsen -67
13,00 m
04-06-2000
Nicolai Skytte Knudsen -77
12,30 m
04-06-2000
Louise A. Jensen -80
9,25 m
14-05-2000
Allan K. Nielsen -67
12,71 m
13-05-2000
Susanne Hedeager -60
8,82 m
12-03-2000
Allan K. Nielsen -67
12,92 m
11-09-1999
Jørgen Kiilerich -73
12,67 m
11-09-1999
Nicolai Skytte Knudsen -77
12,24 m
05-09-1999
Susanne Hedeager -60
9,74 m
04-09-1999
Susanne Hedeager -60
9,60 m
22-08-1999
Allan K. Nielsen -67
12,83 m
14-08-1999
Susanne Hedeager -60
9,32 m
14-08-1999
Susanne Hedeager -60
9,69 m
08-08-1999
Allan K. Nielsen -67
12,85 m
19-06-1999
Allan K. Nielsen -67
12,46 m
19-06-1999
Allan K. Nielsen -67
12,85 m
15-05-1999
Allan K. Nielsen -67
12,77 m
17-09-1998
Allan K. Nielsen -67
12,81 m
29-08-1998
Lars Aaagard -73
12,52 m
29-08-1998
Lars Aaagard -73
12,68 m
19-08-1998
Jørgen Kiilerich -73
12,09 m
06-06-1998
Lars Utzon -60
11,51 m
16-05-1998
Allan K. Nielsen -67
12,24 m
14-02-1998
Allan K. Nielsen -67
12,85 m
18-09-1997
Allan K. Nielsen -67
12,85 m
31-08-1997
Poul E. Doc Andersen -17
5,50 m
31-08-1997
Allan K. Nielsen -67
12,99 m
16-08-1997
Lars Aaagard -73
12,87 m
16-08-1997
Lars Aaagard -73
13,11 m
12-06-1997
Allan K. Nielsen -67
12,99 m
12-06-1997
Mette Johansen -71
9,46 m
12-06-1997
Anette Hansen -70
9,24 m
12-06-1997
Poul E. Doc Andersen -17
5,21 m
01-09-1996
Nicolai Skytte Knudsen -77
13,18 m
17-08-1996
Nicolai Skytte Knudsen -77
12,54 m
28-07-1996
Lene Bjerre -73
9,38 m
06-06-1996
Nicolai Skytte Knudsen -77
13,17 m
25-02-1996
Nicolai Skytte Knudsen -77
13,42 m
04-02-1996
Nicolai Skytte Knudsen -77
13,13 m
09-09-1995
Poul E. Doc Andersen -17
5,31 m
03-09-1995
Nicolai Skytte Knudsen -77
12,98 m
27-08-1995
Nicolai Skytte Knudsen -77
12,74 m
30-07-1995
Nicolai Skytte Knudsen -77
12,55 m
15-06-1995
Allan Tang Mortensen -72
12,19 m
15-06-1995
Allan Tang Mortensen -72
12,50 m
13-05-1995
Nicolai Skytte Knudsen -77
12,43 m
13-05-1995
Mette Johansen -71
9,22 m
11-03-1995
Ida Holme -72
8,88 m
11-03-1995
Nicolai Skytte Knudsen -77
12,87 m
05-03-1995
Nicolai Skytte Knudsen -77
12,89 m
11-09-1994
Poul E. Doc Andersen -17
5,69 m
28-08-1994
Joan Madsen -70
9,76 m
21-08-1994
Anders Laursen -75
12,97 m
15-05-1994
Anders Laursen -75
12,96 m
18-09-1993
Allan Theil -72
12,75 m
21-08-1993
Britta Dumstrei -75
9,57 m
11-06-1993
Allan Theil -72
12,59 m
20-09-1992
Klaus U. Nørgaard -66
12,35 m
20-09-1992
Britta Dumstrei -75
9,91 m
29-08-1992
Henrik Matzen -68
13,20 m
25-07-1992
Klaus U. Nørgaard -66
13,08 m
20-06-1992
Henrik Matzen -68
13,37 m
06-06-1992
Allan Theil -72
12,44 m
17-05-1992
Poul E. Doc Andersen -17
5,77 m
01-01-1992
Lars Bach Jensen -69
13,93 m
14-09-1991
Finn Olsen -65
12,29 m
31-08-1991
Klaus U. Nørgaard -66
13,65 m
18-08-1991
Henrik Matzen -68
13,56 m
17-08-1991
Tina Nielsen -74
9,76 m
08-08-1991
Mette Johansen -71
9,32 m
08-08-1991
Iben Kofoed -75
10,22 m
18-06-1991
Lars Bach Jensen -69
13,43 m
16-06-1991
Henrik Matzen -68
13,28 m
10-02-1991
Lars Bach Jensen -69
14,19 m
22-09-1990
Poul E. Doc Andersen -17
6,17 m
02-09-1990
Henrik Matzen -68
13,54 m
27-05-1990
Marianne Brødsgaard -68
10,01 m
28-08-1989
Lars Utzon -60
12,40 m
27-07-1989
Henrik Matzen -68
12,93 m
24-06-1989
Henrik Matzen -68
13,89 m
28-05-1989
Poul Husum Sørensen -38
8,09 m
28-05-1989
Henrik Matzen -68
13,63 m
06-05-1989
Michael Petersen -63
13,57 m
11-09-1988
Lars Husum Sørensen -68
13,44 m
11-09-1988
Henrik Matzen -68
13,81 m
20-08-1988
Henrik Matzen -68
13,70 m
25-06-1988
Michael Petersen -63
13,49 m
25-06-1988
Lars Husum Sørensen -68
13,30 m
04-06-1988
Michael Petersen -63
13,59 m
15-05-1988
Poul Husum Sørensen -38
8,29 m
01-01-1988
Lars Husum Sørensen -68
13,27 m
20-09-1987
Lars Husum Sørensen -68
13,74 m
06-09-1987
Henrik Matzen -68
14,15 m
05-09-1987
Henrik Matzen -68
13,91 m
23-08-1987
Lars Husum Sørensen -68
13,58 m
23-08-1987
Michael Petersen -63
13,25 m
23-08-1987
Lars Husum Sørensen -68
14,03 m
25-07-1987
Lars Husum Sørensen -68
14,06 m
28-06-1987
Poul Husum Sørensen -38
8,54 m
28-06-1987
Henrik Matzen -68
13,02 m
14-06-1987
Henrik Matzen -68
13,78 m
05-06-1987
Lars Dinesen -66
13,02 m
24-05-1987
Henrik Matzen -68
13,60 m
23-05-1987
Henrik Matzen -68
13,82 m
20-09-1986
Max Eriksen -61
13,22 m
20-09-1986
Poul E. Doc Andersen -17
6,97 m
07-09-1986
Henrik Matzen -68
14,04 m
30-08-1986
Lars Husum Sørensen -68
13,76 m
30-08-1986
Henrik Matzen -68
13,65 m
24-08-1986
Lars H. Christensen -68
13,15 m
23-08-1986
Lars Husum Sørensen -68
13,61 m
28-06-1986
Henrik Matzen -68
13,15 m
28-06-1986
Michael Petersen -63
13,58 m
22-06-1986
Lars Husum Sørensen -68
13,10 m
22-06-1986
Erik Berstrand -41
8,98 m
22-06-1986
Poul Husum Sørensen -38
8,36 m
22-06-1986
Henrik Matzen -68
13,52 m
17-06-1986
Henrik Matzen -68
13,48 m
07-06-1986
Lars Husum Sørensen -68
13,05 m
25-05-1986
Henrik Matzen -68
13,61 m
22-09-1985
Steen Offersen -60
13,43 m
22-09-1985
Michael Petersen -63
13,41 m
22-09-1985
Lars Husum Sørensen -68
13,01 m
21-09-1985
Poul E. Doc Andersen -17
7,84 m
01-09-1985
Henrik Matzen -68
13,18 m
31-08-1985
Steen Offersen -60
13,65 m
25-08-1985
Michael Petersen -63
13,52 m
25-08-1985
Henrik Matzen -68
13,23 m
24-08-1985
Max Eriksen -61
12,94 m
24-08-1985
Anne Adeltoft -71
9,49 m
01-07-1985
Steen Offersen -60
13,02 m
27-05-1985
Michael Petersen -63
13,13 m
12-05-1985
Henrik Matzen -68
13,06 m
12-05-1985
Henrik Matzen -68
13,13 m
16-03-1985
Henrik Matzen -68
12,95 m
23-09-1984
Michael Petersen -63
13,25 m
22-09-1984
Michael Petersen -63
13,15 m
16-09-1984
Poul E. Doc Andersen -17
8,32 m
09-09-1984
Steen Offersen -60
13,08 m
01-09-1984
Anne Adeltoft -71
9,76 m
30-08-1984
Henrik Matzen -68
13,08 m
26-08-1984
Henrik Matzen -68
12,99 m
04-08-1984
Steen Offersen -60
12,87 m
04-08-1984
Henrik Matzen -68
12,98 m
03-06-1984
Henrik Matzen -68
13,05 m
27-05-1984
Poul E. Doc Andersen -17
8,43 m
21-08-1983
Lars Dinesen -66
13,13 m
03-07-1983
Lars Dinesen -66
13,04 m
20-05-1983
Lars Dinesen -66
12,72 m
08-05-1983
Jan Hansen -59
11,97 m
19-09-1982
Lars Dinesen -66
12,52 m
01-09-1982
Lars Dinesen -66
12,38 m
30-08-1982
Ole Schiødt -55
12,36 m
01-08-1982
René Jacobsen -58
13,48 m
12-06-1982
René Jacobsen -58
13,56 m
09-06-1982
Steen Offersen -60
13,49 m
06-09-1981
Lars Dinesen -66
12,32 m
06-09-1981
Poul E. Doc Andersen -17
8,75 m
30-08-1981
Flemming Petersen -45
12,30 m
29-08-1981
Karl Sander Eriksen -51
12,58 m
22-08-1981
Marianne Rasmussen (Knudsen) -48
9,70 m
07-07-1981
Max Eriksen -61
13,23 m
11-06-1981
Karl Sander Eriksen -51
12,61 m
31-05-1981
Steen Offersen -60
13,19 m
28-05-1981
Max Eriksen -61
13,78 m
17-05-1981
Steen Offersen -60
13,41 m
17-05-1981
Henrik Djurhuus -59
12,59 m
17-05-1981
Karl Sander Eriksen -51
12,30 m
17-05-1981
Max Eriksen -61
12,09 m
14-09-1980
Henrik Djurhuus -59
12,47 m
13-09-1980
Heidi Andresen -64
9,60 m
04-09-1980
Tina Simonsen -66
9,38 m
04-09-1980
Karina Benneke -61
8,90 m
04-09-1980
Steen Offersen -60
13,14 m
31-08-1980
Henrik Djurhuus -59
12,54 m
30-08-1980
Ole Schiødt -55
13,30 m
10-06-1980
Max Eriksen -61
12,38 m
10-05-1980
Erik Rosager -xx
9,15 m
08-09-1979
Ole Schiødt -55
13,10 m
12-05-1979
Steen Offersen -60
13,51 m
11-05-1979
Benny Kristensen -43
13,18 m
05-05-1979
Steen Offersen -60
13,18 m
04-06-1978
Poul Henning Esbensen -44
9,45 m
18-05-1978
Poul Husum Sørensen -38
9,35 m
18-05-1978
Steen Offersen -60
12,96 m
05-06-1977
Poul E. Doc Andersen -17
9,02 m
01-09-1976
René Jacobsen -58
12,94 m
15-08-1976
Jens B. Christensen -50
12,98 m
17-06-1976
Jørn-Iver Beck -46
13,64 m
01-01-1976
Jens B. Christensen -50
13,17 m
01-01-1976
Jørn-Iver Beck -46
13,33 m
26-06-1975
Niels Holm -49
13,15 m
26-06-1975
Jørn-Iver Beck -46
13,64 m
11-08-1974
Niels Holm -49
13,62 m
11-08-1974
Niels Holm -49
13,63 m
10-06-1974
Jørn-Iver Beck -46
13,92 m
25-05-1974
Jørn-Iver Beck -46
13,58 m
21-06-1973
Niels Holm -49
13,41 m
21-06-1973
Jørn-Iver Beck -46
13,88 m
03-06-1973
Niels Holm -49
13,56 m
12-05-1973
Jim Rasmussen -46
13,02 m
12-05-1973
Jørn-Iver Beck -46
13,31 m
17-06-1972
Jørn-Iver Beck -46
13,58 m
06-06-1972
Jørn-Iver Beck -46
13,30 m
03-06-1972
Jørn-Iver Beck -46
13,54 m
20-05-1972
Benny Kristensen -43
13,42 m
08-08-1971
Jørn-Iver Beck -46
13,24 m
12-06-1971
Jørn-Iver Beck -46
13,06 m
22-05-1971
Jørn-Iver Beck -46
13,06 m
23-05-1970
Benny Kristensen -43
13,18 m
10-05-1970
Jørn-Iver Beck -46
13,29 m
10-05-1970
Erik Keldmann -xx
13,66 m
18-09-1965
Benny Kristensen -43
14,18 m
22-09-1963
Benny Kristensen -43
14,14 m
17-07-1963
Atleter med resultater i denne disciplin (86)
Navn
Fødselsår
Erik Keldmann -xx
19xx
Elisabeth Harnow Dorsche -98
1998
Patricia Klokker Deleuran -98
1998
Freja Nowack -97
1997
Robin Swann -97
1997
Sabrina Kjær Møller -97
1997
Louise Malmquist -96
1996
Sophie Roessler -96
1996
Rasmus Jensen -95
1995
Sophus Rosendahl -95
1995
Jacob Offersen -94
1994
Josefine Harder -94
1994
Laetitia Kim Bruun -94
1994
Lara Roessler -94
1994
Mads Sjørslev Christensen -94
1994
Steffen Mertov -94
1994
Jacob Bo Hedeager -93
1993
Klaus Præst Jaqué -92
1992
Magnus Vinding -92
1992
Andreas Milling -91
1991
Jeanette Hedeager -91
1991
Thomas Andersen -91
1991
Emil Mikkelsen -90
1990
Line Lykkehøj Albertsen -90
1990
Simon Hansen -90
1990
Andri Snær Olafsson (u) -89
1989
Henrik Flarup -84
1984
Kasper Mikkelsen 84
1984
Susan Hansen -82
1982
Louise A. Jensen -80
1980
Hans Henrik Grabe -77
1977
Nicolai Skytte Knudsen -77
1977
Anders Laursen -75
1975
Britta Dumstrei -75
1975
Iben Kofoed -75
1975
Morten Tjalve -74
1974
Tina Nielsen -74
1974
Jørgen Kiilerich -73
1973
Lars Aaagard -73
1973
Lene Bjerre -73
1973
Allan Tang Mortensen -72
1972
Allan Theil -72
1972
Ida Holme -72
1972
Anne Adeltoft -71
1971
Mette Johansen -71
1971
Tom G. Larsen -71
1971
Anette Hansen -70
1970
Joan Madsen -70
1970
Lars Bach Jensen -69
1969
Henrik Matzen -68
1968
Lars H. Christensen -68
1968
Lars Husum Sørensen -68
1968
Marianne Brødsgaard -68
1968
Allan K. Nielsen -67
1967
Klaus U. Nørgaard -66
1966
Lars Dinesen -66
1966
Tina Simonsen -66
1966
Finn Olsen -65
1965
Flemming Petersen -65
1965
Heidi Andresen -64
1964
Michael Petersen -63
1963
Karina Benneke -61
1961
Max Eriksen -61
1961
Lars Utzon -60
1960
Steen Offersen -60
1960
Susanne Hedeager -60
1960
Henrik Djurhuus -59
1959
Jan Hansen -59
1959
Mogens Sørensen -59
1959
René Jacobsen -58
1958
Ole Schiødt -55
1955
Anne Elbæk -51
1951
Karl Sander Eriksen -51
1951
Jens B. Christensen -50
1950
Niels Holm -49
1949
Marianne Rasmussen (Knudsen) -48
1948
Jim Rasmussen -46
1946
Jørn-Iver Beck -46
1946
Flemming Petersen -45
1945
Poul Henning Esbensen -44
1944
Benny Kristensen -43
1943
Erik Berstrand -41
1941
Claus Børsen -40
1940
Poul Husum Sørensen -38
1938
Erik Rosager -xx
192x
Poul E. Doc Andersen -17
1917
Konkurrencer, hvori der er opnået resultater i denne disciplin (436)
Konkurrence
Dato
Sted
Danish Open Masters, 2019 (dag 3)
18-08-2019
Hvidovre
EMM 2017, dag 3
29-07-2017
Aarhus
DM masters, 2017 (dag 1)
24-06-2017
Greve
Klubmesterskaber, kaste5kamp, 2016
09-10-2016
Odense
veteran-NM, 2016 (dag 3)
03-07-2016
Odense
DT-finalen, 2015
05-09-2015
Østerbro
vestdansk veteranmesterskab 2015
27-06-2015
Holbæk
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2014 (dag 2)
22-06-2014
Odense
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 1. runde, 2014
31-05-2014
Aabenraa
Herning Games, 2014
10-05-2014
Herning
DMU inde, 2014 (dag 1+2)
01-03-2014
Skive
Vestdanske indendørsmesterskaber, 2014 (dag 1 + 2)
01-02-2014
Aarhus
Sidste Chancen, 2013
29-12-2013
Aarhus
DT, Elitekvalifikation, kvinder, 2013
07-09-2013
Skive
veteran-DM, 2013 (dag 1)
24-08-2013
Hvidovre
DM senior, 2013 (dag 1)
27-07-2013
Aalborg
Världsungdomsspelen, 2013 (dag 1-3)
28-06-2013
Gøteborg
Copenhagen Open, 2013 (dag 1+2)
15-06-2013
Østerbro
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 1. runde, 2013
11-05-2013
Hvidovre
DTU indl. vest, 2013
09-05-2013
Aalborg
Åbningsstævne, Odense, 2013
30-04-2013
Odense
DMU inde, 2013 (dag 1+2)
09-03-2013
Skive
veteran-DM inde, 2013
03-03-2013
Hvidovre
LM indendørs, 2013
23-02-2013
Aarhus
Vestdanske indendørsmesterskaber, 2013 (dag 1 + 2)
26-01-2013
Aarhus
Pallas Spelen, 2013 (dag 1+2)
26-01-2013
Malmø
veteran-DM, 2012 (dag 1)
15-09-2012
Aalborg
DT, Elitekvalifikation, mænd og kvinder, 2012
09-09-2012
Aabenraa
DM ungdom, 2012 (dag 1)
01-09-2012
Hvidovre
Världsungdomsspelen, 2012 (dag 1-3)
07-07-2012
Gøteborg
DM Hold (Mellem-Lang - Spring), 2012
10-06-2012
Hvidovre
DMU Hold, indl. runde, 2012
03-06-2012
Aalborg
Springstævne, 2012 (24. maj)
24-05-2012
Odense
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 1. runde, 2012
12-05-2012
Odense
DMU inde, 2012 (dag 1+2)
03-03-2012
Skive
DM inde, senior, 2012 (dag 1+2)
25-02-2012
Skive
LM indendørs, 2012
25-02-2012
Aarhus
Indestævne 3, Hvidovre, 2012
12-02-2012
Hvidovre
Vestdanske indendørsmesterskaber, 2012 (dag 1 + 2)
21-01-2012
Aarhus
DT-finalen, 2011
10-09-2011
Skive
Nordiske juniormesterskaber, 2011 (dag 1+2)
04-09-2011
Østerbro
veteran-DM, 2011 (dag 1)
03-09-2011
Hvidovre
DM ungdom, 2011 (dag 1)
27-08-2011
Odense
LTU-finalen, 2011
13-08-2011
Helsingør
DM senior, 2011 (dag 2)
07-08-2011
Østerbro
DM senior, 2011 (dag 1)
06-08-2011
Østerbro
Distriktsholdkamp, 16-17 år, 2011
24-07-2011
Kalmar SWE
VM for veteraner, 2011
17-07-2011
Sacramento USA
Vestdanske veteranmesterskaber, 2011
26-06-2011
Esbjerg
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2011 (dag 2)
19-06-2011
Skive
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2011 (dag 1)
18-06-2011
Skive
DM Hold (Mellem-Lang - Spring), 2011
12-06-2011
Odense
Lyngby Games, 2011 (dag 1+2)
04-06-2011
Lyngby
Udtagelsesstævne, EM-hold, 2011 (dag 1+2)
03-06-2011
Østerbro
Regionsstævne, Aabenraa, 2011
30-05-2011
Aabenraa
LTU, indl. runde, 2011
22-05-2011
Vejle
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 1. runde, 2011
14-05-2011
Østerbro
Ungdomsstævne 1, 2011
08-05-2011
Odense
DMU inde, 2011 (dag 1+2)
05-03-2011
Skive
DM inde, senior, 2011 (dag 1+2)
19-02-2011
Skive
Indestævne 3, Hvidovre, 2011 (6. feb)
06-02-2011
Hvidovre
Pallas Spelen, 2011 (dag 1+2)
29-01-2011
Atleticum Malmø
Vestdanske indendørsmesterskaber, 2011 (dag 1 + 2)
22-01-2011
Aarhus
Sidste Chance, 2010
30-12-2010
Aarhus
DT-finalen, 2010
11-09-2010
Hvidovre
DM ungdom, 2010 (dag 1+2)
04-09-2010
Glostrup
veteran-DM, 2010 (dag 1)
28-08-2010
Aalborg
LTU-finalen, 2010
14-08-2010
Skive
DM senior, 2010 (dag 2)
08-08-2010
Odense
DM senior, 2010 (dag 1)
07-08-2010
Odense
EM for veteraner, 2010 (dag 6)
23-07-2010
Nyiregyhaza, Ungarn
Världsungdomsspelen, 2010
02-07-2010
Gøteborg
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 2. runde, 2010
27-06-2010
Odense
Vestdanske veteranmesterskaber, 2010
20-06-2010
Haderslev
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2010 (dag 2)
20-06-2010
Aalborg
EM Hold, 2010
19-06-2010
Malta
Sävedalsspelen, 2010
05-06-2010
Sävedalen,Vallhamra IP
Udtagelsesstævne, EM-hold, 2010 (dag 1)
04-06-2010
Østerbro
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 1. runde, 2010
15-05-2010
Esbjerg
LTU, indl. runde, 2010
08-05-2010
Odense
DM inde for veteraner, 2010
14-03-2010
Hvidovre
DMU inde, 2010 (dag 1+2)
06-03-2010
Skive
DM inde, senior, 2010 (dag 1+2)
27-02-2010
Skive
LM indendørs, 2010
27-02-2010
Aarhus
Indestævne 3, Hvidovre, 2010 (14. feb)
14-02-2010
Hvidovre
Pallas Spelen, 2010 (dag 1+2)
30-01-2010
Atleticum Malmø
Vestdanske indendørsmesterskaber, 2010 (dag 1 + 2)
23-01-2010
Århus
Indestævne 1, Århus, 2010 (9. jan)
09-01-2010
Århus
DT-finalen, 2009
12-09-2009
KBH, Østerbro
DM ungdom, 2009 (dag 1)
05-09-2009
Esbjerg
DM senior, 2009 (dag 1)
29-08-2009
Odense
Nordiske juniormesterskaber, 2009 (dag 1+2)
22-08-2009
Finland
veteran-DM, 2009 (dag 1)
22-08-2009
Hvidovre
LTU-finalen, 2009
15-08-2009
Tårnby(Amager)
VM for veteraner, 2009 (dag 4)
01-08-2009
Lahti
Världsungdomsspelen, 2009 (dag 3)
28-06-2009
Gøteborg
NM for veteraner, 2009 (dag 3)
28-06-2009
Huddinge
Världsungdomsspelen, 2009 (dag 2)
27-06-2009
Gøteborg
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 2. runde, 2009
14-06-2009
Århus
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2009 (dag 2)
07-06-2009
Skive
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2009 (dag 1)
06-06-2009
Skive
Ungdomsstævne 1, 2009
27-05-2009
Odense
Trespringsstævne, 2009 (22. maj)
22-05-2009
Odense
LTU, indl. runde, 2009
21-05-2009
Randers
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 1. runde, 2009
16-05-2009
Odense
Tirsdagsstævne, 2009 (28. apr)
28-04-2009
Odense
DM inde, 2009 (dag 2)
01-03-2009
Skive
DM inde, 2009 (dag 1)
28-02-2009
Skive
Spring med musik, 2009
22-02-2009
Århus
Indestævne, Skive, 2009 (30. jan)
30-01-2009
Skive
Vestdanske indendørsmesterskaber, 2009 (dag 1 + 2)
24-01-2009
Aarhus
Indestævne 1, Århus, 2009 (10. jan)
10-01-2009
Århus
Fynske mesterskaber, 2008
04-10-2008
Odense
DM ungdom, 2008 (dag 1)
13-09-2008
Hvidovre
DT, Elitekvalifikation, mænd, 2008
31-08-2008
Bagsværd
Skånska ungdomsspelen, 2008
31-08-2008
Vellinge
DT-finalen, 2008
30-08-2008
Hvidovre
veteran-DM, 2008 (dag 1)
23-08-2008
Tårnby
LTU-finalen, 2008
23-08-2008
Skive
DM senior, 2008 (dag 2)
03-08-2008
Østerbro
DM senior, 2008 (dag 1)
02-08-2008
Kbh. Øbro
Torsdagsstævne 2, 2008 (17. juli)
17-07-2008
Odense
Världsungdomsspelen, 2008 (dag 3)
29-06-2008
Gøteborg
Världsungdomsspelen, 2008 (dag 2)
28-06-2008
Gøteborg
DT, Elitedivisionen, kvinder, 2. runde, 2008
15-06-2008
Odense
DT, 1. division vest, mænd, 2. runde, 2008
14-06-2008
Aalborg
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2008 (dag 2)
08-06-2008
Skive
Torsdagsstævne 1, 2008 (5. juni)
05-06-2008
Odense
Lyngby Games, 2008 (dag 2)
01-06-2008
Lyngby
Ungdomsstævne 1, 2008
28-05-2008
Odense
LTU, indl. runde, 2008
17-05-2008
Odense
DT, 1. division vest, mænd, 1. runde, 2008
11-05-2008
Skive
DT, Elitedivisionen, kvinder, 1. runde, 2008
10-05-2008
Århus
Klubmesterskaber 2008 (del 2)
03-05-2008
Odense
NM inde for veteraner, 2008 (dag 1)
29-02-2008
Reykjavik
Landsmesterskaber indendørs 2008
23-02-2008
Aarhus
DM inde, 2008 (dag 2)
17-02-2008
Skive
DM inde, 2008 (dag 1)
16-02-2008
Skive
Atleticum Spelen 2008 (dag 1)
09-02-2008
Malmø
Vestdanske indendørsmesterskaber, 2008 (dag 2)
20-01-2008
Aarhus
Sidste Chance, 2007
30-12-2007
Århus
Fynske mesterskaber, 2007
29-09-2007
Odense
VM for veteraner, 2007 (dag 6)
14-09-2007
Riccione
DM ungdom, 2007 (dag 1)
08-09-2007
Aarhus
Nordiske juniormesterskaber, 2007 (dag 2)
02-09-2007
Esbjerg
LTU-finalen, 2007
26-08-2007
Frederiksberg
veteran-DM, 2007 (dag 1)
25-08-2007
Holbæk
DT-finalen, 2007
18-08-2007
Kbh. Øbro
DM senior, 2007 (dag 2)
05-08-2007
Odense
Springstævne, Århus, 2007 (5. juli)
05-07-2007
Aarhus
NM for veteraner, 2007 (dag 3)
01-07-2007
Århus
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 2. runde, 2007
17-06-2007
Århus
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2007
10-06-2007
Skive
Nachwuchsmeeting, Potsdam, 2007
10-06-2007
Potsdam
Lyngby Games, 2007 (dag 2)
03-06-2007
Lyngby
LTU-kvalifikation, 2007
03-06-2007
Esbjerg
Regionstævne, Odense, 2007
30-05-2007
Odense
Herning Games, 2007
17-05-2007
Herning
DT, Elitedivisionen, mænd og kvinder, 1. runde, 2007
13-05-2007
Odense
Torsdagsstævne 1, 2007 (3. maj)
03-05-2007
Odense
DM inde, 2007 (dag 2)
18-02-2007
Malmø
DM inde, 2007 (dag 1)
17-02-2007
Malmø
LM indendørs, 2007
10-02-2007
Aarhus
Vestdanske indendørsmesterskaber, 2007 (dag 2)
28-01-2007
Aarhus
Indestævne 1, Århus, 2007 (13. jan)
13-01-2007
Århus
Sidste Chance, 2006
30-12-2006
Århus
Julklappsjakten, 2006 (dag 2)
10-12-2006
Gøteborg
Julklappsjakten, 2006 (dag 1)
09-12-2006
Gøteborg
Ballerup Games, 2006
12-11-2006
Ballerup
Skandik Match, 2006
30-09-2006
Lidkøping
DM ungdom, 2006 (dag 1)
09-09-2006
Hvidovre
Nordiske juniormesterskaber, 2006 (dag 2)
03-09-2006
Eskilstuna
veteran-DM, 2006 (dag 1)
02-09-2006
Rønne
DT, Kvalifikation til 1. division vest, mænd, 2006
27-08-2006
Sæby
DT, Elitekvalifikation, mænd, 2006
26-08-2006
Esbjerg
DT, Elitekvalifikation, kvinder, 2006
26-08-2006
Esbjerg
EM for veteraner, 2006 (dag 9)
29-07-2006
Poznan
Øresundsspelen, 2006 (dag 1)
30-06-2006
Helsingborg
Vestdanske veteranmesterskaber, 2006
25-06-2006
Vejle
Fynske mesterskaber, 2006
24-06-2006
Svendborg
Vestdanske ungdomsmesterskaber, 2006 (dag 2)
18-06-2006
Odense
DT, Elitedivision vest, kvinder, 2. runde, 2006
11-06-2006
Skive
DT, 1. division vest, mænd, 2. runde, 2006
11-06-2006
Skive
DT, Elitedivision vest, mænd, 2. runde, 2006
10-06-2006
Vejle
DT, 1. division vest, mænd, 1. runde, 2006
28-05-2006
Randers
DT, Elitedivision vest, mænd, 1. runde, 2006
27-05-2006
Odense
DT, Elitedivision vest, kvinder, 1. runde, 2006
27-05-2006
Odense
LTU, indl. runde, 2006
25-05-2006
Randers
Torsdagsstævne 1, 2006 (4. maj)
04-05-2006
Odense
VM inde for veteraner, 2006 (dag 2)
18-03-2006
Linz
NM inde for veteraner, 2006 (dag 1)
03-03-2006
Malmö
DM inde, 2006 (dag 2)
26-02-2006
Malmø
DM inde, 2006 (dag 1)
25-02-2006
Malmø
Indendørs landsmesterskab, 2006
11-02-2006
Aarhus
Vestdanske indendørsmesterskaber, 2006 (dag 2)
29-01-2006
Aarhus
Indestævne 1, Århus, 2006 (14. jan)
14-01-2006
Århus
Torsdagsstævne 4, 2005 (15. sep)
15-09-2005
Odense
DT, Elitekvalifikation, mænd og kvinder, 2005
11-09-2005
Odense
DM ungdom, 2005 (dag 1)
03-09-2005
Skive
VM for veteraner, 2005 (dag 7)
31-08-2005
San Sebastian
ABC-stævne 5, 2005 (30. aug)
30-08-2005
Århus
veteran-DM, 2005 (dag 1)
13-08-2005
Aalborg
Torsdagsstævne 3, 2005 (4. aug)
04-08-2005
Odense
DM senior, 2005 (dag 2)
31-07-2005
Odense
NM for veteraner, 2005 (dag 3)
03-07-2005
Brumunddal
Vestdanske veteranmesterskaber, 2005
26-06-2005
Aabenraa
DT, Elitedivision vest, kvinder, 2. runde, 2005
12-06-2005
Skive
DT, 1. division vest, mænd, 2. runde, 2005
12-06-2005
Skive
DT, Elitedivision vest, mænd, 2. runde, 2005
11-06-2005
Randers
DT, Elitedivision vest, mænd, 1. runde, 2005
16-05-2005
Esbjerg
DT, Elitedivision vest, kvinder, 1. runde, 2005
14-05-2005
Odense
DT, 1. division vest, mænd, 1. runde, 2005
14-05-2005
Odense
Lørdagsstævne, 2005 (30. apr)
30-04-2005
Odense
DM inde, 2005 (dag 1)
26-02-2005
Malmø
Torsdagsstævne 2, 2004 (16. sep)
16-09-2004
Odense
DT, Elitekvalifikation, mænd, 2004
12-09-2004
Randers
DT-finalen, 2004
11-09-2004
Aabenraa
Vestdanske veteranmesterskaber, 2004
05-09-2004
Esbjerg
DM ungdom, 2004 (dag 1)
04-09-2004
Hvidovre
veteran-DM, 2004 (dag 1)
21-08-2004
Hvidovre
JFM senior, 2004 (dag 2)
01-08-2004
Skive
DT, Elitedivision vest, kvinder, 2. runde, 2004
29-05-2004
Skive
DT, 1. division vest, mænd, 2. runde, 2004
29-05-2004
Skive
DT, 1. division vest, mænd, 1. runde, 2004
09-05-2004
Odense
DT-finalen, 2003
06-09-2003
Østerbro
DM ungdom, 2003 (dag 1)
30-08-2003
Aalborg
veteran-DM, 2003 (dag 1)
23-08-2003
Århus
DM senior, 2003 (dag 2)
10-08-2003
Hvidovre
Vestdanske veteranmesterskaber, 2003
03-08-2003
Sønderborg
DT, 1. division vest, mænd, 2. runde, 2003
22-06-2003
Odense
Torsdagsstævne 2, 2003 (19. juni)
19-06-2003
Odense
DT, Elitedivision vest, kvinder, 2. runde, 2003
01-06-2003
Odense
DT, Elitedivision vest, mænd, 2. runde, 2003
31-05-2003
Odense
DT, Elitedivision vest, mænd, 1. runde, 2003
11-05-2003
Aalborg
DT, Elitedivision vest, kvinder, 1. runde, 2003
10-05-2003
Aalborg
veteran-DM, 2002 (dag 1)
14-09-2002
Haderslev
DT-finalen, 2002
07-09-2002
Århus
EM for veteraner, 2002 (dag 6)
22-08-2002
Potsdam
JFM for veteraner (ind.+ hold), 2002
10-08-2002
Aalborg
JFM senior, 2002 (dag 1)
03-08-2002
Aalborg
DT, Elitedivision vest, mænd, 2. runde, 2002
02-06-2002
Esbjerg
DT, 2. division vest, mænd, 2. runde, 2002
02-06-2002
Herning
DT, 2. division vest, mænd, 1. runde, 2002
11-05-2002
Sæby
DT, Elitekvalifikation, mænd, 2001
08-09-2001
Skive
veteran-DM, 2001 (dag 1)
01-09-2001
Odense
NM for veteraner, 2001 (dag 3)
19-08-2001
Eskilstuna
JFM for veteraner (ind.+ hold), 2001
11-08-2001
Aalborg
Onsdagsstævne, Skive, 2001 (18. juli)
18-07-2001
Skive
Øresundsspelen, 2001
06-07-2001
Hels.borg
DT, 2. division vest, mænd, 2. runde, 2001
10-06-2001
Aabenraa
DT, Elitedivision vest, mænd, 1. runde, 2001
12-05-2001
Skive
Træningsstævne 2, 2001 (28. april)
28-04-2001
Odense
Indestævne 2, Århus, 2001 (17. feb)
17-02-2001
Århus
Indestævne 2, Århus, 2000 (9. dec)
09-12-2000
Århus
DT-finalen, 2000
09-09-2000
Odense
veteran-DM, 2000 (dag 1)
26-08-2000
Rønne
JFM senior, 2000 (dag 1)
05-08-2000
Odense
JFM for veteraner (ind.+ hold), 2000
29-07-2000
Aabenraa
DT, Elitedivision vest, mænd, 2. runde, 2000
04-06-2000
Aalborg
DT, Elitedivision vest, kvinder, 1. runde, 2000
14-05-2000
Esbjerg
DT, Elitedivision vest, mænd, 1. runde, 2000
13-05-2000
Odense
NM inde for veteraner, 2000 (dag 2)
12-03-2000
Göteborg
DT-finalen, 1999
11-09-1999
Lyngby
DM ungdom, 1999 (dag 2)
05-09-1999
Aalborg
NM for veteraner, 1999 (dag 2)
04-09-1999
Odense
veteran-DM, 1999 (dag 2)
22-08-1999
Esbjerg
JFM for veteraner (ind.+ hold), 1999
14-08-1999
Aalborg
VM for veteraner, 1999
08-08-1999
Gateshead
DT, Elitedivision vest, mænd, 2. runde, 1999
19-06-1999
Esbjerg
DT, Elitedivision vest, mænd, 1. runde, 1999
15-05-1999
Aabenraa
Torsdagsstævne 4, 1998 (17. sep)
17-09-1998
Odense
DT-finalen, 1998
29-08-1998
Odense
Stævne, Aalborg, 1998 (19. aug)
19-08-1998
Aalborg
DT, 2. division vest, mænd, 2. runde, 1998
06-06-1998
Odense
DT, 2. division vest, mænd, 1. runde, 1998
16-05-1998
Sønderborg
Indestævne, Århus, 1998 (14. feb)
14-02-1998
Århus
Torsdagsstævne 4, 1997 (18. sep)
18-09-1997
Odense
veteran-DM, 1997 (dag 3)
31-08-1997
Odense
DT-finalen, 1997
16-08-1997
Odense
Torsdagsstævne 2, 1997 (12. juni)
12-06-1997
Odense
veteran-DM, 1996 (dag 3)
01-09-1996
Herning
DM ungdom, 1996 (dag 1)
17-08-1996
Lyngby
JFM senior, 1996 (dag 2)
28-07-1996
Aalborg
Torsdagsstævne 2, 1996 (6. juni)
06-06-1996
Odense U
Indestævne, Göteborg, 1996 (dag 2)
25-02-1996
Göteborg
JFM ungdom, inde, 1996 (dag 2)
04-02-1996
Århus
DM ungdom, 1995 (dag 1)
09-09-1995
Esbjerg
veteran-DM, 1995 (dag 3)
03-09-1995
Tårnby
DT, Elitekvalifikation, mænd, 1995
27-08-1995
Esbjerg
JFM senior, 1995 (dag 2)
30-07-1995
Aalborg
DT, Elitedivision vest, mænd, 2. runde, 1995
15-06-1995
Vejle
DT, Elitedivision vest, mænd, 1. runde, 1995
13-05-1995
Aalborg
Indestævne, Århus, 1995 (11. mar)
11-03-1995
Århus
DM inde, 1995 (dag 2)
05-03-1995
Malmö
DM ungdom, 1994 (dag 2)
11-09-1994
Fr.berg
veteran-DM, 1994 (dag 3)
28-08-1994
Randers
DT, Elitekvalifikation, kvinder, 1994
21-08-1994
Herning
DT, Elitedivision vest, mænd, 1. runde, 1994
15-05-1994
Kolding
DT, Elitekvalifikation, mænd, 1993
18-09-1993
Aalborg
DT, 1. division vest, mænd, 3. runde, 1993
21-08-1993
Holstebro
JFM ungdom, 1993 (dag 1)
11-06-1993
Herning
DT, Elitekvalifikation, mænd, 1992
20-09-1992
Aalborg
Stævne, Kristiansand, 1992
29-08-1992
Kristiansand, NOR
JFM senior, 1992 (dag 1)
25-07-1992
Århus
DT, Elitedivision vest, mænd, 2. runde, 1992
20-06-1992
Esbjerg
DT, 1. division vest, mænd, 2. runde, 1992
06-06-1992
Holstebro
DT, 2. division vest, mænd, 1. runde, 1992
17-05-1992
Odense
Stævne, 1992
01-01-1992
Ukendt sted og dag
DT-finalen, 1991
14-09-1991
Aalborg
DT, 1. division vest, mænd, 4. runde, 1991
31-08-1991
Vejle
DT, 2. division vest, mænd, 3. runde, 1991
18-08-1991
Aalborg
DT, 1. division vest, mænd, 3. runde, 1991
17-08-1991
Svendborg
Torsdagsstævne 3, 1991 (8. aug)
08-08-1991
Odense U
Stævne, Korup, 1991 (18. juni)
18-06-1991
Korup
DT, Elitedivision vest, mænd, 2. runde, 1991
16-06-1991
Esbjerg
JFM inde, 1991
10-02-1991
Århus
DT, Elitekvalifikation, mænd, 1990 (22. sept)
22-09-1990
Esbjerg
veteran-DM, 1990 (dag 3)
02-09-1990
Aalborg
Stævne, Aalborg, 1990 (27. maj)
27-05-1990
Aalborg
Stævne, Odense, 1989 (28. aug)
28-08-1989
Odense
Fynske mesterskaber, 1989 (2. del)
27-07-1989
Odense U
DT, 1. division vest, mænd, 3. runde, 1989
24-06-1989
Skive
DT, 1. division vest, mænd, 2. runde, 1989
28-05-1989
Odense
Fynske veteranmesterskaber, 1989
28-05-1989
Svendborg
DT, 1. division vest, mænd, gr. A, 1. runde, 1989
06-05-1989
Sønderborg
DT-finalen, 1988
11-09-1988
Østerbro
DT, 1. division vest, mænd, 4. runde, 1988
20-08-1988
Odense
DT, 1. division vest, mænd, gr. C, 3. runde, 1988
25-06-1988
Århus
DT, 1. division vest, mænd, gr. A, 3. runde, 1988
25-06-1988
Randers
DT, 1. division vest, mænd, gr. B, 2. runde, 1988
04-06-1988
Aalborg
DT, 1. division vest, mænd, gr. C, 1. runde, 1988
15-05-1988
Odense
Stævne, 1988
01-01-1988
Ukendt sted og dato
DT-finalen, 1987
20-09-1987
Århus
DM junior, 1987 (dag 2)
06-09-1987
Århus
DM junior, 1987 (dag 1)
05-09-1987
Århus
DT, 1. division vest, mænd, gr. B, 4. runde, 1987
23-08-1987
Århus
DT, 1. division vest, mænd, gr. A, 4. runde, 1987
23-08-1987
Esbjerg
Nordisk juniorlandskamp, 1987 (dag 1)
25-07-1987
Esbjerg
FM for juniorer og veteraner, 1987
28-06-1987
Odense U
Top 12, 1987 (dag 2)
14-06-1987
Tårnby
DT, 1. division vest, mænd, gr. A, 3. runde, 1987
05-06-1987
Århus
DT, 3. division vest syd, mænd, 2. runde, 1987
24-05-1987
Odense U
DT, 1. division vest, mænd, gr. B, 2. runde, 1987
23-05-1987
Århus
DT, 2. division, mænd, 4. runde, 1986
20-09-1986
Odense
veteran-DM, 1986 (dag 3)
07-09-1986
Lyngby
DM ungdom, 1986 (dag 1)
30-08-1986
Esbjerg
DT, 2. division, mænd, 3. runde, 1986
24-08-1986
Østerbro
DT, 4. division vest syd, mænd, 3. runde, 1986
23-08-1986
Vojens
DM junior, 1986 (dag 1)
28-06-1986
Aalborg
FM for juniorer og veteraner, 1986
22-06-1986
Svendborg
DT, 1. division, mænd, 3. runde, 1986
22-06-1986
Tårnby
ABC-stævne, 1986 (17. juni)
17-06-1986
Århus
DT, 2. division, mænd, 2. runde, 1986
07-06-1986
Skive
DT, 1. division, mænd, 1. runde, 1986
25-05-1986
Odense
DT, 2. division, mænd, 4. runde, 1985
22-09-1985
Odense
DT, 1. division, mænd, 4. runde, 1985
22-09-1985
Hvidovre
DT, 4. division vest syd, mænd, 4. runde, 1985
21-09-1985
Haderslev
veteran-DM, 1985 (dag 3)
01-09-1985
Esbjerg
DM ungdom, 1985 (dag 1)
31-08-1985
Tårnby
DT, 1. division, mænd, 3. runde, 1985
25-08-1985
Esbjerg
DT, 2. division, mænd, 3. runde, 1985
24-08-1985
Skive
Stævne, Odense, 1985 (1. juli)
01-07-1985
Odense
DT, 3. division vest, mænd, gr. B, 1. runde, 1984
27-05-1985
Silkeborg
DT, 2. division, mænd, 1. runde, 1985
12-05-1985
Aalborg
DT, 1. division, mænd, 1. runde, 1985
12-05-1985
Odense
Indestævne, Århus, 1985 (16. mar)
16-03-1985
Århus
DT, 3. division vest, mænd, gr. B, 4. runde, 1984
23-09-1984
Randers
DT, 1. division, mænd, 4. runde, 1984
22-09-1984
Odense
DT, 1. division, mænd, 3. runde, 1984
16-09-1984
Odense
veteran-DM, 1984 (dag 3)
09-09-1984
Glostrup
DT, 3. division vest, mænd, gr. A, 4. runde, 1984
01-09-1984
Ukendt dag og sted
Stævne, Odense U, 1984 (30. aug)
30-08-1984
Odense U
DM ungdom, 1984 (dag 2)
26-08-1984
Rundforbi
DT, 3. division vest, mænd, 3. runde, 1984
04-08-1984
Odense
DT, 3. division vest, mænd, gr. C, 2. runde, 1984
03-06-1984
Odense
DT, 3. division vest, mænd, gr. A, 1. runde, 1984
27-05-1984
Fredericia
veteran-DM, 1983 (dag 3)
21-08-1983
Aalborg
DM junior, 1983 (dag 2)
03-07-1983
Østerbro
DT, 1. division, mænd, 3. runde, 1983
20-05-1983
Århus
DT, 3. division vest, mænd, 1. runde, 1983
08-05-1983
Odense
DT, 4. division vest, mænd, gr. A, 4. runde, 1982
19-09-1982
Kolding
DT, 3. division vest, mænd, 4. runde, 1982
01-09-1982
Odense ?
DT, 4. division vest, mænd, gr. B, 3. runde, 1982
30-08-1982
Odense
DT, 4. division vest, mænd, gr. A, 3. runde, 1982
01-08-1982
Odense ?
DT, 1. division, mænd, 2. runde, 1982
12-06-1982
Odense
Fynske mesterskaber, 1982 (1. del)
09-06-1982
Odense
DT, 4. division vest, mænd, 4. runde, 1981
06-09-1981
Odense
DT, 1. division, mænd, 4. runde, 1981
06-09-1981
Århus
veteran-DM, 1981 (dag 3)
30-08-1981
Århus
veteran-DM, 1981 (dag 2)
29-08-1981
Århus
DT, 4. division vest, mænd, gr. C, 3. runde, 1981
22-08-1981
Horsens
Stævne, Odense, 1981 (7. juli)
07-07-1981
Odense
Fynske mesterskaber, 1981 (1. del)
11-06-1981
Odense
DT, 4. division vest, mænd, gr. A, 2. runde, 1981
31-05-1981
Odense
DT, 1. division, mænd, 2. runde, 1981
28-05-1981
Østerbro
DT, 1. division, mænd, 1. runde, 1981
17-05-1981
Aalborg
DT, 4. division vest, mænd, gr. C, 1. runde, 1981
17-05-1981
Odense
DT, 4. division vest, mænd, gr. B, 1. runde, 1981
17-05-1981
Esbjerg
DT, 4. division vest, mænd, gr. A, 4. runde, 1980
14-09-1980
Kolding
DT, 1. division, mænd, 4. runde, 1980
13-09-1980
Hvidovre
Stævne, Odense, 1980 (4. sep)
04-09-1980
Odense
DT, 1. division, mænd, 3. runde, 1980
31-08-1980
Haderslev
DT, 4. division vest, mænd, 3. runde, 1980
30-08-1980
Odense
Fynske mesterskaber, 1980 (1. del)
10-06-1980
Odense
DT, 4. division vest, mænd, gr. A, 1. runde, 1980
10-05-1980
Silkeborg
veteran-DM, 1979 (dag 1)
08-09-1979
Odense
DT, 4. division vest/syd, mænd, 1. runde, 1979
12-05-1979
Nyborg
DT, 1. division, mænd, 1. runde, 1979
11-05-1979
Sundby
Træningsstævne, Odense, 1979 (5. maj)
05-05-1979
Odense
DT, 1. division, mænd, 2. runde, 1978
04-06-1978
Odense
FM for juniorer og veteraner, 1978
18-05-1978
Odense
DT, 1. division, mænd, 2. runde, 1977
05-06-1977
Odense
veteran-DM, 1976
01-09-1976
Esbjerg
FM ungdom, 1976 (dag 2)
15-08-1976
Odense
Fynske mesterskaber, 1976
17-06-1976
Odense
Stævne, 1976
01-01-1976
Ukendt sted og dato
Fynske mesterskaber, 1975 (1. del)
26-06-1975
Odense
DM senior, 1974 (dag 2)
11-08-1974
Lyngby
DT, 4. division vest, mænd, 3. runde, 1974
10-06-1974
Tønder
DT, 4. division vest, mænd, 2. runde, 1974
25-05-1974
Odense
Fynske mesterskaber, 1973 (1. del)
21-06-1973
Odense
Stævne, Fr.berg, 1973 (3. juni)
03-06-1973
Fr.berg
Stævne, Århus, 1973 (12. maj)
12-05-1973
Århus
DT, 2. division, mænd, 4. runde, 1972
17-06-1972
Haderslev
Fynske mesterskaber, 1972 (1. del)
06-06-1972
Odense
DT, 2. division, mænd, 3. runde, 1972
03-06-1972
Glostrup
Stævne, Odense, 1972 (20. maj)
20-05-1972
Odense
Fynske mesterskaber, 1971 (dag 2)
08-08-1971
Odense
DT, 3. division vest, mænd, 4. runde, 1971
12-06-1971
Odense
DT, 3. division vest, mænd, 3. runde, 1971
22-05-1971
Odense
DT, 3. division vest, mænd, 2. runde, 1970
23-05-1970
Odense
DT, 2. division, mænd, 1. runde, 1970
10-05-1970
Vejle
DT, 3. division vest, mænd, 1. runde, 1970
10-05-1970
Hjørring
FM holdfinale, 1965
18-09-1965
Odense
Stævne, Odense, 1963 (22. sep)
22-09-1963
Odense
Stævne, Odense, 1963 (17. juli)
17-07-1963
Odense